Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ sp. z o.o. praca

Jaworzyna Śląska

Jesteśmy Zakładem Usług Komunalnych w Jaworzynie Śląskiej, Twoim zaufanym dostawcą niezbędnych usług komunalnych. Od momentu naszego powstania w 2014 roku, nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków były synonimem niezawodności i jakości.

Jako mała organizacja, z głęboko zakorzenionymi wartościami w lokalnej społeczności, rozumiemy unikalne potrzeby naszych klientów i dostosowujemy do nich nasze działania. Nasza historia, choć stosunkowo krótka, jest świadectwem zaangażowania i ciężkiej pracy, które pozwoliły nam zbudować solidne fundamenty dla przyszłego rozwoju.

Z dumą podkreślamy, że nasze usługi są realizowane z dbałością o najwyższe standardy. W każdym aspekcie działalności staramy się wprowadzać innowacje, które przekładają się na wydajność i satysfakcję naszych odbiorców. Choć nie posiadamy formalnych certyfikatów jakości, to nasz kapitał zakładowy oraz wartość udziałów świadczą o stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas inwestorzy.

Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach, oprócz dostarczania czystej wody i efektywnego odprowadzania ścieków, ważna jest także troska o środowisko naturalne. Dlatego też w naszych działaniach kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju, aby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się zasobami naturalnymi.

Nasza misja i główne wartości kształtują każdy aspekt naszej pracy, choć nie zostały one sformułowane w oficjalnych dokumentach. To nasze codzienne działania pokazują, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych mieszkańców Jaworzyny Śląskiej, którzy każdego dnia korzystają z czystej wody i czystego środowiska, dzięki usługom, które świadczymy z pasją i zaangażowaniem. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa nieruchomości

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera - 40

    ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jaworzyna Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w wykopach i powierzchni, wymiana i plombowanie wodomierzy, utrzymanie porządku i czystości na terenie zakładu, w tym koszenie, inne zadania związane z działalnością zakładu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, mile widziane: uprawnienia do obsługi koparko - ładowarki, prawo jazdy na traktor, kurs montera instalacji wod.-kan., gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + pakiet socjalny
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowy/a do spraw wspólnot mieszkaniowych - 1142

      praca biurowa na stanowisku komputerowym, księgowanie faktur zakupowych, przychodowych, wyciągów bankowych i rozrachunków, rozliczenia z tytułu CIT, sporządzanie rozliczeń i sprawozdań

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, 2 lata stażu lub wyższe kierunkowe (finanse - rachunkowość itp.), dobra znajomość programu Excel, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN

Pracodawcy w Jaworzynie Śląskiej