Czy to Twoja firma?

Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie praca

Przodkowo

Witajcie w Powiatowym Zespole Szkół w Przodkowie, miejscu, gdzie pasja spotyka się z praktyczną wiedzą zawodową. Od 1999 roku, kiedy to rozpoczęliśmy współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy, jesteśmy wierni misji dostarczania najwyższej jakości edukacji zawodowej. Znajdujemy się w malowniczym Przodkowie przy ulicy Bursztynowej 3, gdzie każdego dnia nasi uczniowie rozwijają swoje umiejętności, przygotowując się do przyszłej kariery.

Specjalizujemy się w kształceniu przyszłych profesjonalistów w dynamicznych i poszukiwanych branżach. Nasza oferta edukacyjna obejmuje takie kierunki jak Technik informatyk, Technik programista, Technik grafiki i poligrafii cyfrowej, Technik architektury krajobrazu, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Kucharz oraz Monter Konstrukcji Budowlanych. Rozumiemy, że teoria to dopiero początek, dlatego duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich umiejętności zarówno w dobrze wyposażonych pracowniach szkolnych, jak i poprzez praktyki w rzeczywistych zakładach pracy.

Jesteśmy dumni z naszej historii i tradycji, ale równocześnie patrzymy w przyszłość, stale doskonaląc nasze metody nauczania, aby nasi absolwenci byli gotowi na wyzwania współczesnego rynku pracy. Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy innowacyjnością na skalę globalną, to nasza lokalna społeczność wie, że Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie to synonim solidnego wykształcenia zawodowego.

Zapraszamy do dołączenia do naszej edukacyjnej rodziny, gdzie każdy uczeń jest traktowany indywidualnie, a jego sukces jest naszym wspólnym celem. Razem tworzymy przyszłość pełną możliwości.

Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia

Oferty pracy Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie

Mapa Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie

Siedziba główna

Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Lublin
  5. Kartuzy
  6. Żukowo
  7. Bydgoszcz
  8. Pruszków
  9. Kościerzyna
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

    • Przodkowo
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie przedmiotóww zawodowych w zawodzie technik architektury krajobrazu w szkole.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: INFORMATYKA
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Bibliotekarz

    • Przodkowo

      Wykonywanie prac związanych z gromadzeniem , opracowywaniem i udostępnianiem zbiorów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: BIBLIOTEKOZNAWSTWO

      Oferujemy

  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik architektury krajobrazu

    • Przodkowo

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: KSZTAŁTOWANIE TERENÓW ZIELONYCH

      Oferujemy

Pracodawcy w Przodkowie