Czy to Twoja firma?

HODOWCA sp. z o.o. praca

Straszyn

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie produkcji maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. HODOWCA Sp. z o.o. to więcej niż firma – to zespół pasjonatów, którzy od 1997 roku nieustannie pracują nad dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla sektora agro. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Straszynie, gdzie z duchem przedsiębiorczości i zaangażowaniem tworzymy produkty, które zmieniają oblicze polskiego rolnictwa.

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu budynków inwentarskich, a nasza oferta obejmuje zarówno ferm drobiu i trzody chlewnej, jak i pieczarkarnie oraz przechowalnie warzyw i owoców. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią sukcesu naszych klientów, dostarczając im kompleksowe wyposażenie, które odpowiada na ich indywidualne potrzeby. Nasze produkty to połączenie tradycji z nowoczesnością, a każde zlecenie traktujemy jako szansę na udowodnienie, że polskie rolnictwo może być światowym liderem innowacji.

Nasza reputacja została zbudowana na solidnych fundamentach jakości i doświadczenia, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów od renomowanych światowych producentów, co pozwala nam oferować najnowocześniejsze rozwiązania stosowane przez hodowców na całym świecie. Z dumą wspieramy naszych klientów, oferując profesjonalne wsparcie techniczne, obsługę posprzedażową oraz bezpłatne doradztwo.

Nasze zespoły montażowo-serwisowe to wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze służą pomocą i radą. Posiadanie własnych środków transportu i magazynu umożliwia nam szybką i efektywną realizację zamówień. Jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając im bezpieczeństwo i niezawodność dostarczanych rozwiązań.

W HODOWCA Sp. z o.o. wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój polskiego rolnictwa. Dzięki naszym produktom i usługom, hodowcy mogą osiągać lepsze wyniki, a my cieszymy się z ich sukcesów, jakby były naszymi własnymi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz budują przyszłość polskiego rolnictwa razem z nami.

HODOWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż praca fizyczna księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HODOWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HODOWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HODOWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Straszynie

HODOWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HODOWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter systemów inwentarskich

    HODOWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Straszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż urządzeń inwentarskich takich jak np. wentylacja, paszociągi, pojenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Straszynie