Czy to Twoja firma?

CUKIERNIA TYCNER praca

Kościan

Cukiernia w Kościanie poszukuje kandydatki/a na stanowisko Asystent CUKIERNIKA. System zmianowy – nocki. Mile widziane osoby z doświadczeniem w cukierni, ale też osoby dla których pieczenie jest pasją. Dopuszczamy możliwość przyuczenia osoby nie związanej z zawodem. (umowa zlecenia/umowa o pracę; 1 lub 1/2 etatu - środa, czwartek, piątek).

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji.

tel. (kontakt po godzinie 16:00)

CUKIERNIA TYCNER najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cukiernik Kościan
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy CUKIERNIA TYCNER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CUKIERNIA TYCNER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CUKIERNIA TYCNER

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
CUKIERNIA TYCNER
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kościan
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Jelenia Góra
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CUKIERNIA TYCNER - oferty archiwalne

  • CUKIERNIK

    • Kościan
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Cukiernia w Kościanie poszukuje kandydatki/a na stanowisko Asystent CUKIERNIKA. System zmianowy – nocki. Mile widziane osoby z doświadczeniem w cukierni, ale też osoby dla których pieczenie jest pasją. Dopuszczamy możliwość przyuczenia osoby nie związanej z zawodem. (umowa zlecenia/umowa o pracę; 1 lub 1/2 etatu - środa, czwartek, piątek).

      tel. 501-515-057 (kontakt po godzinie 16:00)

      Zakres obowiązków

      Asystent Cukiernika

      Wymagania

      Cukiernik lub Asystent Cukiernika

      Oferujemy

      praca Cukiernik/Asystent Cukiernika

Pracodawcy w Kościanie