Czy to Twoja firma?

HOTEL GNIECKI GDAŃSK KAZIMIERZ GNIECKI praca

Przejazdowo

Witaj w Hotelu Gniecki Gdańsk, naszym wyjątkowym zakątku położonym w malowniczym Przejazdowie, gdzie gościnność splata się z komfortem i elegancją. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Ci 43 przestronne pokoje, które stanowią idealne miejsce wypoczynku po dniu pełnym wrażeń. Nasza restauracja zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy, a SPA jest oazą relaksu, gdzie możesz zregenerować siły i odprężyć się.

Rozumiemy potrzeby naszych gości biznesowych, dlatego przygotowaliśmy sale konferencyjne, które pomieszczą od 40 do 120 osób, wyposażone tak, aby każde spotkanie czy szkolenie przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Dla naszych gości oferujemy również szereg usług, w tym darmowy prywatny parking, bezpłatny bezprzewodowy Internet oraz możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych. Nasz zespół dba o każdy szczegół, oferując usługi porządkowe, pralnię, a także sklepy i usługi komercyjne na miejscu.

Jesteśmy idealnym miejscem na organizację wesel i imprez okolicznościowych, oferując nie tylko przestrzeń, ale i dedykowane menu oraz specjalne menu dietetyczne. Dla najmłodszych przygotowaliśmy menu dziecięce, a słoneczny taras to idealne miejsce na chwilę relaksu w ciepłe dni.

Nasza lokalizacja to nasz atut – bliskość autostrady zapewnia łatwy dojazd, a położenie niedaleko turystycznych atrakcji Gdańska i plaży w Sobieszewie sprawia, że jesteśmy doskonałą bazą wypadową dla odkrywania uroków regionu.

W Hotelu Gniecki Gdańsk łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o to, by każdy pobyt był niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej gościnności i doświadczenia wyjątkowej atmosfery, którą tworzymy z myślą o Tobie.

HOTEL GNIECKI GDAŃSK KAZIMIERZ GNIECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy HOTEL GNIECKI GDAŃSK KAZIMIERZ GNIECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOTEL GNIECKI GDAŃSK KAZIMIERZ GNIECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HOTEL GNIECKI GDAŃSK KAZIMIERZ GNIECKI

Siedziba główna

HOTEL GNIECKI GDAŃSK KAZIMIERZ GNIECKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOTEL GNIECKI GDAŃSK KAZIMIERZ GNIECKI - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    HOTEL GNIECKI GDAŃSK KAZIMIERZ GNIECKI
    • Przejazdowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pokoi hotelowych oraz innych części hotelu tj. hole, klatki schodowe, korytarze, toalety. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, chęć do podjęcia pracy od zaraz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Recepcjonistka/recepcjonista

      Praca w recepcji hotelu, przyjmowanie, wydawanie faktur, dbanie o dobry wizerunek hotelu. Praca od poniedziałku do niedzieli, w ruchu ciągłym, według grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, komunikatywność, punktualność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN

Pracodawcy w Przejazdowie