Czy to Twoja firma?

SPOTFIN sp. z o.o. praca

Pisz

Jesteśmy SPOTFIN – Twoim zaufanym partnerem w świecie inwestycji nieruchomościowych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Piszu, gdzie codziennie pracujemy na rzecz naszych klientów, oferując im nie tylko usługi, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i pewność inwestycji.

Nasza misja jest jasna – chcemy, aby każdy inwestor, który nam zaufał, osiągnął atrakcyjne zwroty. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo inwestycji, dlatego skupiamy się na nieruchomościach w perspektywicznych lokalizacjach, które z biegiem czasu zyskują na wartości. To właśnie tu kryje się nasza przewaga konkurencyjna – umiejętność wyboru lokalizacji, które przynoszą naszym klientom realne zyski.

Oferujemy kompleksowe usługi inwestycyjne, które obejmują wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja inwestycja była prosta i bezproblemowa. Od zakupu, przez wykończenie mieszkań "pod klucz", po obsługę wynajmu i wsparcie w odsprzedaży – jesteśmy z Tobą na każdym etapie inwestycji. Rozumiemy, że każdy klient jest inny, dlatego nasze podejście jest indywidualne i dostosowane do Twoich potrzeb.

Jesteśmy dumni z naszej przejrzystej struktury prawnej, która jest gwarancją uczciwości i stabilności. To właśnie ona daje naszym partnerom biznesowym i klientom poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to wsparte jest solidnym fundamentem finansowym, który pozwala nam na rozwój i inwestowanie w nowe, obiecujące projekty.

W SPOTFIN wierzymy, że kluczem do sukcesu jest współpraca oparta na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i przekraczać ich granice. Zapraszamy Cię do dołączenia do grona zadowolonych inwestorów, którzy już teraz cieszą się z owoców współpracy z nami. Razem możemy więcej!

SPOTFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy SPOTFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOTFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPOTFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SPOTFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SPOTFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPOTFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Doradca klienta w biurze sprzedaży dewelopera - Modal sp. z o.o.

    • Pisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma MODAL SP. Z O.O. zatrudni doradcę klienta w biurze sprzedaży dewelopera.

      Zakres obowiązków

      - Kontakt z klientami w zakresie codziennej współpracy – obsługa sprzedaży mieszkań.

      - Koordynacja działań marketingowych inwestycji mieszkaniowych

      - Wyjazdy służbowe z Pisza do Mrągowa i Giżycka

      Wymagania

      - Doświadczenie w sprzedaży

      - Wysokie zdolności interpersonalne

      - Sumienność w wykonywaniu zadań

      - Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

      - Prawo jazdy kat B.

      Oferujemy

      Stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie.

  • Kierownik projektu budowlanego - budownictwo wielorodzinne - Modal sp. z o.o.

    • Pisz
    • Firma MODAL Sp. Z O.O. zatrudni kierownika projektu budowlanego - budownictwo wielorodzinne.

      - Tworzenie kosztorysów i harmonogramów przebiegu inwestycji.

      - Zawieranie i nadzorowanie kontraktów budowlanych.

      - Kontrola przebiegu procesu budowlanego od pozwolenia na budowę po przekazanie lokali.

      Wymagania

      Wykształcenie wyższe inżynierskie (Inżynieria, Budownictwo, Architektura, pokrewne). Doświadczenie na stanowisku managera projektu, kierownika robót/budowy lub inspektora nadzoru min. 3 lata Bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w realizacji

      Oferujemy

Pracodawcy w Piszy