KCP Spółka z o.o.

Czy to Twoja firma?

KCP Spółka z o.o. praca

Żarów

Firma KCP Sp. z o.o. jest częścią koreańskiego koncernu KAC CO., LTD, specjalizującego się w odlewnictwie aluminium w Korei. Jest to pierwsza inwestycja tego typu poza Azją. Jesteśmy firmą w branży automotive, w zakładzie zlokalizowanym w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarowie prowadzimy produkcję elementów do układu zawieszenia i układu kierowniczego.

KCP Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Żarów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KCP Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KCP Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KCP Spółka z o.o.

Siedziba główna

Praca KCP Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Żarów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowiska fizyczne.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn odlewniczych,
      • Nadzór i kontrola nad procesem technologicznym,
      • Wizualna kontrola detali,
      • Przygotowywanie dziennych raportów produkcyjnych,
      • Przestrzeganie zasad BHP,
      • Praca w systemie zmianowym.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane na Odlewni),
      • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu sterowania „zero" będą dodatkowym atutem,
      • Dokładność, sumienność, spostrzegawczość, zdyscyplinowanie, punktualność, uczciwość,
      • Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane),
      • Język angielski komunikatywny (mile widziane).

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
      • Dodatek za dojazdy do pracy,
      • Premie frekwencyjną,
      • Rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony pieniężne na Wielkanoc i Boże Narodzenie,
      • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
      • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Pracodawcy w Żarowie