Czy to Twoja firma?

BARBORA POLSKA sp. z o.o. praca

Ożarów Mazowiecki

Rozwijamy w Polsce pomysł wygodnych zakupów internetowych świeżych produktów spożywczych i chemii gospodarczej. Po sukcesach w krajach bałtyckich, od grudnia 2020 roku tworzymy polski #TeamBarbora, by szybko i wygodnie dostarczać jakościowe produkty do domów naszych klientów. Podbiliśmy Warszawę, a teraz pora na kolejne miasta!

Kulisy pracy w Barbora Polska tworzą: wielkopowierzchniowy magazyn, gdzie przechowujemy i kompletujemy produkty do zamówień naszych klientów, rozbudowane zaplecze logistyczne oraz serce naszej działalności, czyli e-sklep. Są one zarządzane i obsługiwane przez nasz wyjątkowy zespół, #TeamBarbora, który codziennie, z godziny na godzinę kontroluje przepływ dostaw produktów, zamówień i je realizuje.

Nasz cel to szybkość i wygoda internetowych transakcji zakupowych, ale przede wszystkim zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych produktów. Selektywnie wybieramy dostawców oferowanych towarów. Nasze auta wyposażone są w systemy klimatyzacji i wentylacji, aby przewożone towary zawsze docierały do naszych klientów świeże i nienaruszone.

Wygodnie, szybko i z uśmiechem – tak obsługujemy zamówienia naszych klientów.

BARBORA POLSKA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn media / pr / reklama / marketing obsługa klienta / call center internet / e-commerce / nowe media hr / kadry

Oferty pracy BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka lekarska
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Mapa BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

Siedziba główna

BARBORA POLSKA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
BARBORA POLSKA Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Wrocław
  4. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BARBORA POLSKA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Zostań Kurierem w Barbora

    • Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-6 500 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      • Dostarczasz zamówienia zgodnie z zaplanowaną trasą,
      • Budujesz pozytywne relacje z Klientami,
      • Dbasz o dobry stan techniczny narzędzi służbowych – samochodu i telefonu.

      Wymagania

      • Masz prawo jazdy kat. B
      • Jesteś zaangażowany, otwarty i kulturalny,
      • Komunikatywnie posługujesz się językiem polskim w mowie i piśmie.

      Mile widziane

      • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
      • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa / kulturalna,
      • Pełne szkolenie stanowiskowe oraz wdrożenie w funkcjonowanie firmy,
      • Wygodne narzędzia pracy oraz przestrzeń do odpoczynku w trakcie dnia,
      • Harmonogram pracy zmianowej, który daje czas na realizację Twoich prywatnych planów.

Pracodawcy w Ożarowie Mazowieckim