Czy to Twoja firma?

Z.P.U.H. VALDI Waldemar Marszewski Piekarnia-Cukiernia praca

Osiek Mały

Od momentu założenia naszej piekarni-cukierni "VALDI" w malowniczym Osiek Mały w 2003 roku, staliśmy się synonimem tradycji, smaku i jakości. Nasza historia zaczyna się od pasji do tworzenia wyjątkowych produktów spożywczych, które łączą w sobie lokalne składniki i rzemieślnicze metody produkcji. Z dumą podtrzymujemy dziedzictwo kulinarne, oferując szeroki asortyment wyrobów, od świeżego, chrupiącego pieczywa po delikatne ciastka i wyrafinowane desery.

W "VALDI" każdy produkt jest wyrazem naszej miłości do doskonałości. Nasze makarony, kluski i kuskus są przygotowywane z najwyższą starannością, a gotowe posiłki i dania to kwintesencja domowego ciepła i komfortu. Rozumiemy, jak ważne jest zdrowe odżywianie, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór innych artykułów spożywczych, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta.

Jesteśmy więcej niż tylko piekarnią. Nasza działalność rozciąga się również na usługi transportowe, co pozwala nam dostarczać świeżość bezpośrednio do Waszych domów i biur. Nasze ruchome placówki gastronomiczne to mobilna odsłona naszej pasji, dzięki której możecie Państwo cieszyć się naszymi wyrobami w każdym miejscu. A dla tych, którzy lubią odrobinę emocji, oferujemy również działalność związaną z grami losowymi i zakładami wzajemnymi.

W "VALDI" każdy dzień to nowa strona naszej historii, którą piszemy z myślą o Was – naszych Klientach. Stawiamy na bliskie relacje i zaufanie, które budujemy dzięki niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów i usług. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i wspólnego celebrowania smaków, które tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Razem możemy tworzyć historię pełną smaku i radości.

Z.P.U.H. VALDI Waldemar Marszewski Piekarnia-Cukiernia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Z.P.U.H. VALDI Waldemar Marszewski Piekarnia-Cukiernia

Praca alert - powiadomienia

Praca Z.P.U.H. VALDI Waldemar Marszewski Piekarnia-Cukiernia

  • Cukiernik-kierownik zmiany

    Z.P.U.H. VALDI Waldemar Marszewski Piekarnia-Cukiernia
    • Osiek Mały
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Z.P.U.H. VALDI Waldemar Marszewski Piekarnia-Cukiernia

Siedziba główna

Z.P.U.H. VALDI Waldemar Marszewski Piekarnia-Cukiernia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Poznań
  3. Kolo
  4. Swietochlowice
  5. Konin
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Z.P.U.H. VALDI Waldemar Marszewski Piekarnia-Cukiernia - oferty archiwalne

  • Piekarz

    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na wskazanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Piekarz

      Wypiek pieczywa

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Osieku Małym