PRUSZYŃSKI-NOWICKI SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

PRUSZYŃSKI-NOWICKI sp. z o.o. praca

Kobylanka

Jesteśmy Pruszyński-Nowicki, Twoim zaufanym partnerem w świecie pokryć dachowych. Nasza pasja to tworzenie produktów, które nie tylko chronią Twój dom, ale również dodają mu uroku. Specjalizujemy się w szerokiej gamie profili dachowych, które dzięki różnorodności kolorów idealnie komponują się z każdym stylem architektonicznym. Rozumiemy, jak ważne jest, aby dach był nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny, dlatego nasze rynny są zaprojektowane tak, aby skutecznie odprowadzać wody opadowe, nawet podczas największych ulew.

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszej nieustającej dbałości o jakość i innowacyjności, zdobyliśmy zaufanie klientów nie tylko w naszym kraju, ale i poza jego granicami. Nasze produkty są wynikiem połączenia tradycji rzemieślniczej z nowoczesną technologią, co pozwala nam na dostarczanie rozwiązań, które są nie tylko piękne, ale i trwałe.

W PRUSZYŃSKI-NOWICKI rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy. Dlatego oferujemy nie tylko produkty, ale i kompleksowe usługi, które obejmują profesjonalne doradztwo techniczne. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci wybrać idealne rozwiązania dla Twojego dachu, a także zapewnić wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, możemy przyczynić się do sukcesu Twojej inwestycji.

Jesteśmy również świadomi znaczenia zrównoważonego rozwoju, dlatego nasz proces produkcji został zaprojektowany tak, aby minimalizować odpady. Produkując arkusze na konkretną długość, nie tylko oszczędzamy zasoby, ale również pomagamy naszym klientom w efektywnym zarządzaniu kosztami.

W Pruszyński-Nowicki, każdy dach ma swoją historię, a my jesteśmy tu, aby pomóc Ci ją napisać. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej marce. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – dach, który będzie chronił, inspirował i zachwycał przez lata.

PRUSZYŃSKI-NOWICKI SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PRUSZYŃSKI-NOWICKI SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRUSZYŃSKI-NOWICKI SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRUSZYŃSKI-NOWICKI SP. Z O.O.

Siedziba główna

PRUSZYŃSKI-NOWICKI SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Pruszków
  6. Kołobrzeg
  7. Olsztyn
  8. Katowice
  9. Koszalin
  10. Stargard

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PRUSZYŃSKI-NOWICKI SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator wózka widłowego (weekend) - Pruszyński - Nowicki Sp. z o.o.

    • Stargard
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Firma Blachy Pruszyński lider w dziedzinie pokryć dachowych aktualnie poszukuje do pracy w oddziale Motaniec :

      Zakres obowiązków

      Pracowników z uprawieniami UDT do pracy w weekendy

      Wymagania

      - uprawnienia na wózki widłowe z certyfikatem udt .

      - praca w weekend

      - sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

      - chęć do pracy

      - dokładność ,

      - zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

      Oferujemy

      dobre wynagrodzenie

  • Pakowacz

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 22-22 zł / godz.

      Pakowacz

      - układanie wyrobu na palety

      Wymagania

      - gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

      - dokładność

      Oferujemy

      Wynagrodzenie : 22zl brutto/h + premia

  • Pracownik Magazynu

    • Stargard
    • Firma Blachy Pruszyński lider w dziedzinie pokryć dachowych aktualnie poszukuje do pracy w oddziale Motaniec : Pracownik magazynu ( praca w weekend)

      - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z certyfikatem udt, segregacja i szykowanie zamówień, kompletowanie towaru, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, praca w weekend.

      Wymagania

      Oczekujemy: mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, mile widziane uprawnienia UDT oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, znajomość zasad gospodarki magazynowej,

      Oferujemy

      Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Kobylance