Czy to Twoja firma?

WALL JOBS POLSKA sp. z o.o. opinie i informacje

Łódź
Wall Jobs to firma z siedzibą w Łodzi, która odgrywa znaczącą rolę na rynku kadrowym i rekrutacyjnym, specjalizując się w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Nasz zespół liczy od 11 do 50 pracowników, którzy z zaangażowaniem realizują misję firmy, polegającą na tworzeniu innowacyjnych usług i rozwiązań wspierających osoby szukające zatrudnienia.

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym poradnictwo zawodowe, Search & Selection, Direct & Executive Search, HR Outsourcing, czy Temporary Staffing. Nasze podejście charakteryzuje się pełną dyspozycyjnością przez 7 dni w tygodniu, elastycznością rozwiązań, a także kompleksową obsługą administracyjną i monitoringiem pracowników. Dodatkowo, klientom oferujemy motywacyjny pakiet socjalny i prowadzimy rekrutacje pracowników stałych oraz tymczasowych na wszelkich szczeblach organizacji.

W Wall Jobs rozumiemy, jak istotne jest znalezienie odpowiedniego miejsca pracy, dlatego z pasją podchodzimy do każdego zlecenia, aby zapewnić zarówno kandydatom, jak i pracodawcom najwyższą jakość usług. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą znaleźć najlepsze rozwiązania kadrowe.

Opinie pracowników o firmie WALL JOBS POLSKA sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem WALL JOBS POLSKA sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

WALL JOBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Podsumowując, WALL JOBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest ceniona przez pracowników za skupienie na rozwoju kompetencji w obszarze nowych technologii i profesjonalne podejście do procesu nauczania. Nowoczesne wyposażenie i możliwość ciągłego doskonalenia to atuty, które w pozytywny sposób wyróżniają firmę na tle konkurencji. Pomimo iż pojawiają się głosy wskazujące na potrzebę pewnych zmian, ogólny obraz firmy jest postrzegany jako pozytywny.

Opinie WALL JOBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, WALL JOBS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest odbierana jako przedsiębiorstwo, które stawia na rozwój umiejętności w dziedzinie nowoczesnych technologii informacyjnych oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Pozytywne aspekty
  • Pracownicy chwalą system szkolenia, który jest dostosowany do najnowszych trendów w technologiach informacyjnych oraz aktualnych potrzeb rynku pracy, co wpływa pozytywnie na rozwój kompetencji zawodowych.
  • Wspominane są również nowoczesne i dobrze wyposażone stanowiska pracy, co ułatwia zdobywanie praktycznych umiejętności oraz podnosi komfort pracy.
  • Doceniany jest proces nauczania, który prowadzony jest przez profesjonalistów umiejętnie odpowiadających na potrzeby i pytania uczestników szkoleń.
  • Umożliwianie ciągłego samodoskonalenia się i szkolenia zgodnego z europejskimi ramami kompetencji cyfrowych DIGCOMP jest postrzegane jako szansa na osobisty rozwój i adaptację do wymagań współczesnego rynku pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: WALL JOBS POLSKA sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Opinie o pracodawcach w Łodzi