W Yachts sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

W Yachts sp. z o.o. praca

Łomianki

W/CHARTER – zajmujemy się czarterem luksusowych jachtów motorowych. Nasze bazy zlokalizowane są na Majorce oraz w Chorwacji. Pracę łączymy z naszą pasją, działając w zgranym zespole, dającym każdemu możliwości rozwoju oraz funkcjonowania w przyjemnych i przyjaznych warunkach.

W Yachts sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy W Yachts sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca W Yachts sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa W Yachts sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lomianki
  3. Poznań
  4. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca W Yachts sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • CHARTER BASE MANAGER

    • Łomianki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa czarterów jachtów – wydawanie jachtów klientom i ich odbiór po zakończonym czarterze;
      • Kreowanie przyjaznego wizerunku firmy;
      • Przygotowywanie i przekazywanie do centrali dokumentów dotyczących czarterów;
      • Sporządzanie raportów;
      • Opieka nad bazą - sprawowanie kontroli i opieki nad jachtami stacjonującymi w naszej bazie;
      • Nadzór nad firmami kooperującymi – serwisy, pralnie, sprzątanie, itp.;
      • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura oraz jego reprezentacyjny wygląd;
      • Reprezentowanie firmy na targach i pokazach jachtów motorowych w całej Europie.
      • Praca w Chorwacji głównie w sezonie wysokim, czyli od kwietnia do połowy października, resztę miesięcy stacjonarnie w biurze w Łomiankach.

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
      • Sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy;
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • Umowę o pracę;
      • Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
      • Pracę w zgranym, sympatycznym zespole;
      • Niezbędne narzędzia pracy;
      • Przeszkolenie dla osób nieposiadających doświadczenia na ww. stanowisku pracy.

Pracodawcy w Łomiankach