Czy to Twoja firma?

BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI praca

Lubin

W sercu malowniczego województwa dolnośląskiego, w miejscowości Koźlice, znajduje się siedziba naszej firmy – BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu naszą pasję, którą jest budownictwo i wykończenia "pod klucz". Nasze zaangażowanie w każdy projekt oraz wysoki poziom wiedzy i kompetencji to wynik wieloletniej działalności w branży.

Nasza specjalność to tworzenie przestrzeni, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również przekraczają granice tradycyjnego budownictwa. Dążymy do tego, aby każde zrealizowane przez nas zamówienie było świadectwem naszej dbałości o szczegóły i jakość wykonania.

Rozumiemy, że dom to nie tylko ściany i dach, ale przestrzeń, w której nasi klienci będą tworzyć swoje życie. Dlatego też podchodzimy do każdego projektu z empatią i zaangażowaniem, aby nasze realizacje były odzwierciedleniem marzeń i aspiracji tych, którzy nam zaufali.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami dotyczącymi naszej historii czy pozycji rynkowej, możemy zapewnić, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w branżę są niezachwiane. Jesteśmy firmą, która stawia na innowacyjność i jakość, co pozwala nam z dumą patrzeć na każdy ukończony projekt.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, rzetelność i chcą, aby ich przestrzeń życiowa była stworzona z myślą o najdrobniejszych szczegółach. BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI to nie tylko firma budowlana – to zespół ludzi, dla których budowanie to pasja przekładająca się na jakość i zadowolenie naszych klientów.

BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Lubin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lubin
  2. Bielsko-Biała
  3. Kępno
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Jawor

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BRZOST-BUD MARIUSZ BRZOSTOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 700 zł / mies.
    • Rekrutacja pod nr tel 796 240 588

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie i montaż zbrojenia lub pomocniczych
      • Wykonywanie prac ciesielskich lub pomocniczych
      • Wykonywanie prac murarskich lub pomocnoczych
      • Wykonywanie prac porządkowych

      Wymagania

      • chęci do pracy,
      • dyspozycyjność,
      • umiejętność pracy w zespole,

      Oferujemy

      • terminowe wynagrodzenie,
      • przyjazna atmosfera,
      • możliwość szybkiego wzrostu stawki.

Pracodawcy w Lubinie