Czy to Twoja firma?

DWL JOB sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA opinie i informacje

Warszawa
Od ponad trzech lat działamy z siedzibą w Warszawie, oferując kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu pracowniczego, leasingu pracowniczego oraz doradztwa personalnego. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, wykorzystując nowoczesne narzędzia i metody pracy, co pozwala nam na spersonalizowane podejście do potrzeb naszych klientów.

Naszą misją jest budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z firmami, które nam zaufały. Cenimy szacunek do każdego pracownika, a etyczność, uczciwość i profesjonalizm to fundamenty, na których opiera się nasza działalność. Dzięki temu, nasza agencja pracy przyciąga ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych i kompetentnych pracowników, gotowych włączyć się w struktury naszych klientów. Z naszą pomocą klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę formalno-prawną, monitoring działań pracowników i stałą kontrolę koordynatora, który sprawuje nadzór nad projektem. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej, co świadczy o naszej silnej pozycji na rynku międzynarodowym.

Naszą konkurencyjną przewagą jest pełna dyspozycyjność 24/7 oraz umiejętność dostarczania pracowników w maksymalnie 10 dni. To, co nas wyróżnia, to nie tylko efektywność, ale i indywidualne podejście do każdego klienta. Z nami każda firma znajdzie solidne wsparcie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, co jest kluczowe dla sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu.

Opinie pracowników o firmie DWL JOB sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem DWL JOB sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

DWL JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w opinii klientów i współpracowników

Analiza opinii o firmie DWL JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA wskazuje na jej otwartość w dialogu z kandydatami oraz gotowość do zaprezentowania różnych ofert pracy. Aspekty związane z przejrzystością warunków kontraktowych i formami zatrudnienia mogą wymagać dalszej poprawy, aby potwierdzić pozytywne wrażenie wywierane na pracownikach i kandydatach. Firma zdaje się stale reagować na potrzeby rynku pracy, co ma wpływ na satysfakcję osób z nią współpracujących.

Opinie DWL JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w internecie, DWL JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA jest postrzegana jako firma, która oferuje różne oferty pracy, z których potencjalni pracownicy mogą wybierać. Pracodawca ten jest otwarty na kontakt z kandydatami do pracy, co może sugerować przyjazne podejście do przyszłych pracowników.

Pozytywne aspekty
  • Pracownicy wspominają o możliwości przyuczenia do pracy oraz rozwoju zawodowego, szczególnie cenne dla osób bez doświadczenia.
  • Wynagrodzenie dla niektórych stanowisk, jak spawacz, określane jest jako atrakcyjne z możliwością uzyskania dodatków za nadgodziny.
  • Firma odpowiada na pytania i komentarze kandydatów do pracy, co jest odbierane jako aspekt pozytywny.
Do poprawy
  • Niektóre oferty pracy zawierają informacje o umowach zlecenie, co może rodzić pytania dotyczące stabilności zatrudnienia i możliwości przejścia na umowy o pracę.
  • W ofertach pracy brakuje czasem informacji o precyzyjnych warunkach finansowych, co może być obszarem do zwiększenia przejrzystości.
  • Odpowiedzi firmy na komentarze potencjalnych pracowników czasem są ogólne i nie zawierają szczegółowych informacji o stanowiskach pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: DWL JOB sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Opinie o pracodawcach w Warszawie