Czy to Twoja firma?

Regionalna Baza Logistyczna Jastrzębie praca

Jastrzębie
Q OBRONA NARODOWA
4 Regionalna Baza Logistyczna Jastrzębie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy 4 Regionalna Baza Logistyczna Jastrzębie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 4 Regionalna Baza Logistyczna Jastrzębie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Monter pojazdów samochodowych

    JELCZ Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    Dodana

Mapa 4 Regionalna Baza Logistyczna Jastrzębie

Siedziba główna

4 Regionalna Baza Logistyczna Jastrzębie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
4 Regionalna Baza Logistyczna Jastrzębie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Katowice
  5. Łódź
  6. Częstochowa
  7. Gliwice
  8. Bielsko-Biała
  9. Bydgoszcz
  10. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca 4 Regionalna Baza Logistyczna Jastrzębie - oferty archiwalne

  • Monter - ofpr/22/ 0564

    • Jastrzębie
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Weryfikacja i ocena stanu technicznego urządzeń kierowanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętność demontażu, naprawy i montażu urządzeń technicznych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +10,30% premii
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromechanik - ofpr/22/0563

    • pełny etat

      Weryfikacja i ocena stanu technicznego urządzeń kierowanych do naprawy

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność demontażu, naprawy i montażu urządzeń technicznych, Znajomość naprawy urządzeń mechanicznych , mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 196 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +10 % premii