Czy to Twoja firma?

URBAN RECRUITMENT sp. z o.o. praca

Piotrków Trybunalski
URBAN RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn sprzedaż / zakupy

Oferty pracy URBAN RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca URBAN RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Robotnik gospodarczy

    URBAN RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

URBAN RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca URBAN RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik magazynowy

    • Mszczonów
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie towaru do magazynu, prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie obsługa wózków jezdniowych, transportowanie, przemieszczanie towarów wewnątrz magazynu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto/godzinę
  • Sortowacz

    • Wola Bykowska

      sortowanie paczek i przesyłek

      Pracodawca użytkownik: InPost Sp. zo.o.,
      NIP 6793108059, Wola Bykowska 33, 97-306 Grabica.
      Praca w systemie trzyzmianowym w godz.: 6-14, 14-22, 22-6.

      Wymagania

      • Inne wymagania: zdolności manualne, praca w systemie zmianowym,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Magazynier

    • Wolbórz

      kompletacja zamówień,
      kompletacja towaru,
      obsługa wózków,
      obsługa systemu głosowego;

      praca w trzyzmianowym systemie czasu pracy (6-14, 14-22, 22-6)

      pracodawca użytkownik: FM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ [AUCHAN-Wolbórz], NIP 8381000827

      Wymagania

      • Inne wymagania: obsługa wózków jezdniowych unoszących

      Oferujemy

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim