Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy praca

Płużnica

W sercu Płużnicy, w otoczeniu zielonych krajobrazów i przyjaznej społeczności, znajduje się nasza placówka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy. Jesteśmy dumą lokalnej edukacji, oferując kompleksowe ścieżki rozwoju dla najmłodszych mieszkańców naszej miejscowości.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje zarówno przedszkole, jak i szkołę podstawową, gdzie każde dziecko znajduje przestrzeń do rozwijania swoich pasji, talentów i umiejętności. Rozumiemy, jak ważne są pierwsze lata edukacji, dlatego stawiamy na wysoką jakość nauczania oraz innowacyjne podejście do procesu dydaktycznego.

Jesteśmy pionierami w realizacji projektu "Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo", który ma na celu kształtowanie świadomości cyfrowej naszych uczniów oraz bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych. To dla nas priorytet, aby wychować odpowiedzialnych i świadomych obywateli cyfrowego świata.

Nasze działania edukacyjne są różnorodne i angażujące. Przykładem jest organizowane przez nas spotkanie z pszczelarzem, które nie tylko wzbogaca wiedzę naszych podopiecznych o świecie przyrody, ale także uczy szacunku do pracy innych istot i znaczenia ekologii w naszym życiu.

Rekrutacja do naszego przedszkola oraz pierwszej klasy szkoły podstawowej przebiega w sposób przemyślany i dostosowany do potrzeb dzieci i ich rodziców. Dbamy o to, aby każdy nowy członek naszej społeczności szkolnej czuł się tu bezpiecznie, akceptowany i zauważony.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które odpowiadają na wyzwania współczesnego świata, jednocześnie pielęgnując wartości takie jak szacunek, otwartość i współpraca. Tworzymy standardy zgodnie z nową ustawą o ochronie małoletnich, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpiecznego środowiska dla każdego ucznia.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Płużnicy każdy dzień to nowa przygoda, pełna odkryć i możliwości. Zapraszamy do dołączenia do naszej edukacyjnej podróży, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde dziecko ma szansę na rozwój w harmonii z otaczającym je światem.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy

Mapa Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy

Siedziba główna

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Swidnica

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy - oferty archiwalne

  • Nauczyciel psycholog

    • Płużnica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      zakres obowiązków pracy psychologa

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 622,54 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyskokość wynagrodzenia zgodnie z kartą nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płużnicy