Czy to Twoja firma?

JARPOL Jaroslaw Papka praca

Chojnice

Od ponad dwóch dekad, Jarosław Papka "Jarpol" z dumą tworzy historię w sercu Chojnic, dostarczając naszym klientom nie tylko meble, ale przede wszystkim rozwiązania, które wprowadzają harmonię i funkcjonalność do przestrzeni życiowych i publicznych. Nasze korzenie sięgają 1998 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność, specjalizując się w produkcji mebli specjalistycznych, takich jak krzesła kinowe czy meble kościelne.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wysokiej jakości meble, ale także kompleksowe usługi związane z wnętrzami – od projektowania, przez posadzkarstwo, aż po tynkowanie i stolarkę budowlaną. Zajmujemy się również handlem detalicznym i hurtowym, dostarczając szeroki wachlarz produktów, od biżuterii po materiały budowlane. Dzięki naszej wszechstronności, możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom nie tylko produkty, ale także usługi takie jak wynajem i zarządzanie nieruchomościami, co świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie wartości dodanej. Nasze doświadczenie w branży meblarskiej pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości i profesjonalizmu.

W każdym wyrobie, który opuszcza nasz zakład, kładziemy nacisk na detale, trwałość i estetykę. Rozumiemy, że meble to nie tylko przedmioty użytkowe, ale elementy, które tworzą charakter przestrzeni, dlatego zawsze staramy się łączyć funkcjonalność z pięknem. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy z Jarosław Papka "Jarpol" – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde zlecenie traktowane jest z indywidualnym podejściem i pełnym zaangażowaniem. Razem stwórzmy przestrzeń, która będzie inspirować na co dzień.

JARPOL Jaroslaw Papka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy JARPOL Jaroslaw Papka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JARPOL Jaroslaw Papka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JARPOL Jaroslaw Papka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
JARPOL Jaroslaw Papka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Chojnice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JARPOL Jaroslaw Papka - oferty archiwalne

  • Doradca klienta - sprzedawca

    • Chojnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi pakietu MS Office, obsługa komputera
      • Inne wymagania: 2022.KR

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik stolarza/monter

    • Chojnice

      Pomoc przy składaniu szafek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: 69.2022.AK

      Oferujemy

Pracodawcy w Chojnicach