Czy to Twoja firma?

SMART Andrzej Kozłowski praca

Kielce

Od ponad dekady, SMART Andrzej Kozłowski z Kielc, jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w branży transportowej. Nasza pasja do doskonałości w transporcie krajowym i międzynarodowym przekłada się na pełną obsługę spedycyjną, którą realizujemy z największą starannością – od momentu otrzymania zlecenia, aż po dostarczenie ładunku do miejsca docelowego.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej floty i rozbudowanego zaplecza technicznego, które są naszą wizytówką i gwarantują terminowość oraz bezpieczeństwo przewozów. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego nasze pojazdy odpoczywają wyłącznie na parkingach strzeżonych i monitorowanych. To wszystko sprawia, że nasi klienci mogą być spokojni o swoje ładunki.

Nasze usługi są potwierdzone Europejskim Znakiem Jakości w transporcie – certyfikatem jakości TCC, co jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Stale inwestujemy w nasz tabor, aby każdy pojazd był niezawodny i spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z firmami krajowymi i zagranicznymi, rozumiemy złożoność współczesnego rynku i jesteśmy przygotowani, aby sprostać jego wyzwaniom. Nasza międzynarodowa obecność to nie tylko geografia, ale także umiejętność dostosowania się do różnorodnych potrzeb naszych partnerów.

W SMART Andrzej Kozłowski wierzymy, że sukces w biznesie to nie tylko nowoczesny sprzęt i certyfikaty, ale przede wszystkim ludzie – ich zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju. Choć nie zdefiniowaliśmy formalnie naszej misji i wartości, to każdego dnia pokazujemy je w praktyce, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali SMART Andrzej Kozłowski. Razem możemy osiągnąć więcej!

SMART Andrzej Kozłowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Kielce
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SMART Andrzej Kozłowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SMART Andrzej Kozłowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SMART Andrzej Kozłowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SMART Andrzej Kozłowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Zabrze
  4. Gdańsk
  5. Kielce
  6. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SMART Andrzej Kozłowski - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. B / Kurier Stała praca! - w niepewnych czasach!

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 400-6 000 zł / mies.
    • Szukasz stałej pracy, która zapewni Ci wysokie wynagrodzenie na lata, bez względu na sytuacje w kraju?

      Zapraszamy do współpracy z liderem w branży transportu kurierskiego o ugruntowanej pozycji na rynku.

      Zakres obowiązków

      Szukamy osób z doświadczeniem w prowadzeniu aut dostawczych, dobrze zorganizowanych, ukierunkowanych na pracę pełną wyzwań, energicznych oraz dyspozycyjnych.

      Do Twoich obowiazków należeć będzie doręczanie przesyłek do osób indywidualnych oraz firm, jak również obsługa paczkomatów.

      Wymagania

      • prawo jazdy kategorii B,
      • sumienność oraz umiejętność pracy w terenie,
      • brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania owego zawodu,
      • odpowiedzialność za powierzone obowiązki

      Oferujemy

      • stabilną pełną wyzwań pracę,
      • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premię,
      • nowoczesna flota pojazdów oraz nowoczesny sprzęt do pracy,
      • profesjonalne szkolenie,
      • stałe niezmienne trasy,
      • przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy,
      • praca od poniedziałku do piątku + możliwość dodatkowo pracy w weekendy, w tym przypadku wysokie premie

      Siedziba firmy mieści się w Kielcach, trasy odbywają się na terenie województwa świętokrzyskiego.

Pracodawcy w Kielcach