Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH sp. z o.o. W CIESZANOWIE praca

Cieszanów

W sercu malowniczego Cieszanowa, gdzie tradycja harmonijnie splata się z nowoczesnością, znajduje się nasz Zakład Usług Komunalnych. Od 2005 roku nieustannie troszczymy się o to, aby mieszkańcy naszego regionu mogli cieszyć się czystą wodą i komfortem życia, który zapewnia sprawna infrastruktura komunalna.

Nasza działalność rozpoczęła się z początkiem 2006 roku, a od tego czasu nieprzerwanie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Specjalizujemy się w poborze, uzdatnianiu i dostarczaniu wody – to fundament naszej działalności, który wykonujemy z największą starannością i zaangażowaniem.

Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie odprowadzania i oczyszczania ścieków. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zachowanie czystości środowiska naturalnego, dlatego stosujemy nowoczesne i efektywne metody oczyszczania, które są przyjazne dla naszej planety.

Oprócz tego, zajmujemy się odbiorem śmieci komunalnych oraz odpadów, dbając o to, aby nasze miasto i jego okolice były zawsze czyste i zadbane. Wierzymy, że odpowiedzialne zarządzanie odpadami to klucz do zdrowej przyszłości dla nas wszystkich.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości jest niezachwiane. Dążymy do tego, aby każda interakcja z naszym zakładem była pozytywnym doświadczeniem dla klientów, a nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

Rozumiemy również potrzeby naszej lokalnej społeczności, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi budowlane, w tym budowę domów oraz układanie kostki brukowej i granitowej. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają na realizację projektów, które nie tylko są estetycznie dopracowane, ale również trwałe i funkcjonalne.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój Cieszanowa i okolic, a nasz kapitał zakładowy jest odzwierciedleniem stabilności finansowej, która pozwala nam na nieustanne inwestowanie w jakość i innowacje.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy wieloma certyfikatami, to nasza lokalna działalność jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Jesteśmy zakorzenieni w tej ziemi i zobowiązani do dbania o nią najlepiej, jak potrafimy.

Zapraszamy do współpracy i do bycia częścią naszej historii, która każdego dnia pisana jest czystą wodą, czystym powietrzem i troską o wspólne dobro.

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIESZANOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport hotelarstwo / gastronomia / turystyka inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIESZANOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIESZANOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIESZANOWIE

Siedziba główna

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIESZANOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIESZANOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lubaczów
  2. Rzeszów
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Tomaszów Lubelski

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CIESZANOWIE - oferty archiwalne

  • Traktorzysta

    • Cieszanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Koszenie terenów zielonych, transport odpadów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca autobusu

    • Cieszanów

      Przewóz osób na trasach komunikacji zbiorowej

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D, Komunikatywność, praca w zespole, Dyspozycyjność, zaangażowanie
      • Inne wymagania: Wymagane posiadanie karty kierowcy. Doświadczenie w zawodzie mile widziane. CV na e-mail: zogcieszanow@op.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w zależności od potrzeb również w soboty i niedziele

    • Cieszanów
    • 3 000-4 000 zł / mies.

      Przewóz osób na trasach komunikacyjnych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D, Prawo jazdy kat. D, Dyspozycyjność, praca w zespole, Komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN