Czy to Twoja firma?

Green Automatic Sp. z o.o. praca

Pruszcz Gdański

W sercu Pruszcza Gdańskiego znajduje się nasza firma – Green Automatic. Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, które z pasją oddaje się każdemu projektowi w dziedzinie budownictwa, automatyki przemysłowej oraz elektrotechniki. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na zajmowanie pozycji lidera w branży, gdzie profesjonalizm i innowacyjność to nasze znaki rozpoznawcze.

Nasza oferta to przede wszystkim modernizacja i remonty linii produkcyjnych, które przeprowadzamy z niezwykłą precyzją i dbałością o detale. Realizujemy obiekty w systemie tradycyjnym, tworzymy konstrukcje lekkie i stalowe, a także zajmujemy się dystrybucją rozdzielnic, podzespołów, gotowych zestawów, przewodów i kabli. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, które podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i gotowością do dostosowania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników, organizując specjalistyczne szkolenia i warsztaty. Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy gwarantują najwyższą jakość podzespołów i sprawdzonych systemów technicznych. To właśnie dzięki temu możemy być pewni, że każde wykonane przez nas zlecenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W Green Automatic kładziemy duży nacisk na rozwój i doskonalenie naszego zespołu. Wierzymy, że tylko dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i umiejętności możemy utrzymać naszą konkurencyjność i innowacyjność. Nasze zaplecze technologiczne to fundament, na którym budujemy naszą przewagę na rynku – pozwala nam ono na dobór optymalnych materiałów oraz rozwiązań dla każdego projektu.

Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu i doświadczenia, które pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie to nasz priorytet. Zapraszamy do współpracy z Green Automatic – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Green Automatic Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Pruszcz Gdański
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Green Automatic Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Green Automatic Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Green Automatic Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Green Automatic Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk Automatyk

    Green Automatic Sp. z o.o.
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zadania:
      • Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych
      • Wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe - preferowany kierunek: elektryk/automatyk
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym, projektem
      • Prawo jazdy kat B
      • Mile widziane uprawnienia SEP, inne
      • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Szkolenie stanowiskowe, umożliwiające wdrożenie do pracy na danym stanowisku
      • Możliwość zdobycia doświadczenia, oraz praktycznej wiedzy

      Wymagania

      Kontakt w sprawie oferty: Leszek Wysiecki 785 140 785lub

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim