Piekarnictwo-Cukiernictwo Kraina Ciast Tomasz Ratajski, Piotr Ratajski s.c.

Czy to Twoja firma?

Piekarnictwo-Cukiernictwo Kraina Ciast Tomasz Ratajski, Piotr Ratajski s.c. praca

Piechowice

Piekarnictwo-Cukiernictwo Kraina Ciast Tomasz Ratajski, Piotr Ratajski s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cukiernik Piechowice
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Piekarnictwo-Cukiernictwo Kraina Ciast Tomasz Ratajski, Piotr Ratajski s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnictwo-Cukiernictwo Kraina Ciast Tomasz Ratajski, Piotr Ratajski s.c.

Mapa Piekarnictwo-Cukiernictwo Kraina Ciast Tomasz Ratajski, Piotr Ratajski s.c.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gdańsk
  3. Poznań
  4. Bielsko-Biała
  5. Jelenia Góra
  6. Mińsk Mazowiecki
  7. Katowice
  8. Pruszków
  9. Warszawa
  10. Żukowo

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Piekarnictwo-Cukiernictwo Kraina Ciast Tomasz Ratajski, Piotr Ratajski s.c. - oferty archiwalne

  • Zatrudnię Kierownika produkcji cukierniczej

    • Piechowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Zakład Cukierniczy Kraina Ciast mieszczący się w Piechowicach, województwo Dolnośląskie zatrudni Kierownika produkcji cukierniczej.

      Zakres obowiązków

      • zarządzanie procesem produkcji oraz personelem

      Wymagania

      • doświadczenie w branży cukierniczej lub piekarniczej lub gastronomicznej;
      • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem;
      • dyspozycyjność;
      • odpowiedzialność;

      Oferujemy

      • umowa o pracę;
      • wynagrodzenie netto 6 000 zł – 10 000 zł;
      • szkolenia branżowe;
      • praca w firmie z wieloletnią tradycją;
      • tryb pracy pięciodniowy - na pierwszą zmianę- brak nocnych zmian;
      • dla osoby spoza województwa Dolnośląskiego możliwość zakwaterowania;

Pracodawcy w Piechowicach