Czy to Twoja firma?

ALS Stanisław Binkiewicz praca

Siechnice

Jesteśmy nowoczesną polską firmą specjalizującą się w produkcji komponentów do lamp z wykorzystaniem technologii LED. Nasza firma produkuje najwyższej jakości sterowniki oświetlenia, zasilacze oraz moduły LED.

ALS Stanisław Binkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektronik Siechnice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ALS Stanisław Binkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALS Stanisław Binkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wiechlice
    Wygasa
  • Młodszy Inżynier Elektryk

    • Jelcz-Laskowice
    Wygasa

Mapa ALS Stanisław Binkiewicz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ALS Stanisław Binkiewicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ALS Stanisław Binkiewicz - oferty archiwalne

  • Młodszy inżynier elektronik w dziale R&D

    • Siechnice
    • pełny etat
    • Jesteśmy nowoczesną polską firmą specjalizującą się w produkcji komponentów do lamp z wykorzystaniem
      technologii LED. Nasza firma produkuje najwyższej jakości sterowniki oświetlenia, zasilacze oraz moduły LED.

      Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Młodszy inżynier elektronik w dziale R&D

      Miejsce pracy: Siechnice

      Zakres obowiązków

      • testowanie projektowanych urządzeń,

      • tworzenie dokumentacji technicznej,

      • wsparcie działów produkcji i zakupów,

      • wsparcie technologiczne procesu ofertowania,

      • wprowadzenie danych do systemu informatycznego,

      • analizę usterek,

      • rozwój istniejących projektów,

      • projektowanie obwodów jedno i dwuwarstwowych.

      Wymagania

      • wykształcenie elektroniczne bądź pokrewne,

      • podstawowa znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych,

      • znajomość programu do projektowania PCB Eagle lub pokrewnego,

      • umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego,

      • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

      • znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej,

      • umiejętność analizy, logicznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania zadań projektowych,

      • mile widziana umiejętność programowania w języku C.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

      • pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,

      • dostęp do nowoczesnych technologii,

      • atrakcyjne wynagrodzenie,

      • prywatną opiekę medyczną.

Pracodawcy w Siechnicach