Czy to Twoja firma?

EXPOM SPÓŁKA AKCYJNA praca

Kurzętnik

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumni z naszej roli jako Expom S.A., europejskich liderów w produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Nasza historia sięga czasów, gdy służyliśmy jako gminny serwis maszyn rolniczych, a nasza ewolucja przekształciła nas w ekspertów w dziedzinie spawalnictwa, którzy wyznaczają standardy jakości i innowacji w branży.


Z siedzibą w malowniczym Kurzętniku, zatrudniamy kilkaset osób, w tym około 20 inżynierów, którzy są sercem naszej firmy. Nasz zespół to połączenie doświadczenia i świeżego spojrzenia, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych procesów i produktów. Nasz nowoczesny park maszynowy to nasza duma – tu powstają konstrukcje, które znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających sektorach, od offshore po energetykę odnawialną.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój branży, od budowy pierwszego prototypu siłowni wiatrowej typu WE-8, po wykonanie konstrukcji dla elektrowni jądrowej w Żarnowcu. Nasze usługi obejmują kompleksowy proces produkcyjny, który zaczyna się od zakupu materiału, a kończy na testach FAT, gwarantując, że każdy produkt opuszcza nasz zakład gotowy do sprostania największym wyzwaniom.

Jakość i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty, które są świadectwem naszego zaangażowania w doskonałość. Nasze produkty są testowane przez niezależne jednostki certyfikujące, co zapewnia, że spełniają one najwyższe standardy. Systemy antykolizyjne i antykorozyjne to tylko niektóre z innowacji, które wdrażamy, aby nasze konstrukcje były trwałe i niezawodne.

Nasza międzynarodowa obecność jest dowodem na to, że granice nie stanowią dla nas przeszkody. Dostarczamy gotowe produkty w każdy zakątek globu, dbając o to, aby nasze rozwiązania były dostępne dla klientów na całym świecie.

W Expom S.A. łączymy tradycję z nowoczesnością, dążąc do ciągłego rozwoju i innowacji. Jesteśmy przekonani, że nasz sukces opiera się na zaufaniu klientów i partnerów, którzy cenią sobie nie tylko nasze produkty, ale i podejście do biznesu. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy wybrali jakość, doświadczenie i niezawodność, jaką oferuje Expom S.A.

EXPOM SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy motoryzacja praca fizyczna

Oferty pracy EXPOM SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EXPOM SPÓŁKA AKCYJNA

Mapa EXPOM SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

EXPOM SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EXPOM SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Kurzętniku