Czy to Twoja firma?

Krzysztof Wiktorek ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY INSTAL-TERM praca

Legionowo
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
Krzysztof Wiktorek ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY INSTAL-TERM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Legionowo
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Krzysztof Wiktorek ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY INSTAL-TERM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzysztof Wiktorek ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY INSTAL-TERM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Krzysztof Wiktorek ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY INSTAL-TERM - oferty archiwalne

  • Hydraulik/monter instalacji wodno- kanalizacyjnych.

    Krzysztof Wiktorek ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY INSTAL-TERM
    • Legionowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji zimnej i ciepłej wody, instalacji kanalizacyjnych i grzewczych, wykonywanie prac przygotowawczych, montaż uzbrojenia instalacji wodociągowej, przyborów sanitarnych, urządzeń i zbiorników ciśnieniowych, urządzeń grzewczych. Inne prace pomocnicze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Legionowie