Czy to Twoja firma?

Paleta-Trans Imp-Eks sp. z o.o. Sp. k. praca

Żelazno

W sercu malowniczego Dolnego Śląska, w miejscowości Żelazno, rozwinęła się nasza pasja i dedykacja do tworzenia niezawodnych rozwiązań w dziedzinie opakowań drewnianych. Jesteśmy Paleta-Trans Imp-Eks, specjalistami w produkcji wysokiej jakości palet drewnianych, które służą przedsiębiorstwom w całej Europie - od Niemiec, przez Austrię, aż po Czechy.

Od momentu naszego założenia w 2017 roku, naszym celem jest dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasze palety drewniane są nie tylko nośnikiem towarów, ale i symbolem solidności oraz niezawodności, co jest odzwierciedleniem naszej pracy i zaangażowania w każdy detal.

Z dumą eksportujemy nasze produkty do krajów Europy zachodniej i środkowej, gdzie zyskaliśmy reputację niezawodnego partnera w biznesie. Jesteśmy firmą rodzinną, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Wspólnicy, Stanisław Kociołek, Bogusława Kociołek oraz Grażyna Bogusława Kociołek Ciosek, są fundamentem naszej stabilności finansowej i gwarancją ciągłości wizji firmy.

Choć nie podajemy tutaj konkretów dotyczących naszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, możemy zapewnić, że nasze produkty spełniają wysokie standardy branżowe. Każdy element do produkcji palet jest wyselekcjonowany z troską o detale, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość finalnego produktu.

W naszej codziennej pracy kierujemy się prostymi, lecz fundamentalnymi zasadami: jakością, niezawodnością i klientocentryzmem. To one kształtują nasze działania i są obietnicą, którą składamy każdemu, kto zdecyduje się na współpracę z nami.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań w zakresie opakowań drewnianych. Razem możemy stworzyć silne fundamenty dla Twoich produktów i usług.

Paleta-Trans Imp-Eks Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy Paleta-Trans Imp-Eks Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paleta-Trans Imp-Eks Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Paleta-Trans Imp-Eks Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Paleta-Trans Imp-Eks Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Paleta-Trans Imp-Eks Sp. z o.o. Sp. k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Bytom
  4. Bielsko-Biała
  5. Kraków
  6. Gliwice
  7. Walbrzych

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Paleta-Trans Imp-Eks Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Żelazno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace elektryczne w zakładzie pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żelaznie