Czy to Twoja firma?

USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL praca

Kazimierzówka

Witajcie, jesteśmy USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL, sercem naszej działalności jest transport, a nasz dom to malownicza Kazimierzówka. Od 2001 roku z pasją tworzymy historię mobilności, odpowiadając na potrzeby zarówno osób, jak i przedsiębiorstw. Nasza oferta to nie tylko transport pasażerski, miejski i podmiejski, ale także profesjonalny przewóz towarów. Rozumiemy, jak ważne jest, aby wszystko dotarło na czas i w nienaruszonym stanie, dlatego nasze usługi są synonimem niezawodności.

Jesteśmy także tutaj, aby wspierać rozwój infrastruktury – zajmujemy się rozbiórką obiektów budowlanych i przygotowaniem terenu pod nowe inwestycje. Wiemy, że każdy projekt zaczyna się od solidnych podstaw. A kiedy mowa o podstawach, nie zapominamy o środowisku naturalnym. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni to dla nas nie tylko praca, ale i misja dbania o zieloną przyszłość.

W naszej ofercie znajdziecie również usługi związane z ekologią – odprowadzanie i oczyszczanie ścieków oraz zbieranie odpadów. To nasz wkład w czystą i zdrową planetę. A dla miłośników czterech kółek mamy coś specjalnego – sprzedaż detaliczną części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Bo wiemy, jak ważne jest, aby Wasze maszyny działały bez zarzutu.

Nasza wieloletnia obecność na rynku to dowód na to, że jesteśmy firmą, której można zaufać. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie i dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale przede wszystkim z tego, co jeszcze przed nami. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej!

USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL

Siedziba Firmy

USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gniezno
  2. Nisko

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Kazimierzówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kazimierzówce