Czy to Twoja firma?

Łukasz Mazurkiewicz praca

Dywity

W sercu malowniczego warmińsko-mazurskiego, w urokliwych Dywitach, znajduje się nasze centrum operacyjne. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej społeczności, oferując usługi na najwyższym poziomie w branży obsługi klienta i call center. Nasza codzienna praca to nie tylko rozmowy telefoniczne, ale także dbałość o mienie sklepu, staranne wykładanie towaru oraz utrzymanie czystości – wszystko to, by nasi klienci czuli się wyjątkowo i wracali do nas z przyjemnością.

Rozumiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie oraz niezawodność, dlatego każdy z naszych pracowników posiada książeczkę sanepidowską, co jest gwarancją bezpieczeństwa i higieny – aspekty, na które kładziemy ogromny nacisk. Wierzymy w rozwój i możliwości, które stwarza ciągłe doskonalenie umiejętności, dlatego oferujemy naszemu zespołowi szkolenia i możliwość awansu. Rozwijając się razem z nami, możesz osiągnąć wyższe stanowisko i zdobyć cenne doświadczenie.

Nasza elastyczność to nie tylko kwestia grafiku pracy. Rozumiemy, że równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest kluczowa, dlatego wspieramy naszych pracowników również poprzez dofinansowanie zajęć sportowych i oferujemy elastyczny czas pracy. To wszystko tworzy atmosferę, w której każdy może się rozwijać i czuć się doceniany.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej historii czy pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze działania mówią same za siebie. Każdego dnia staramy się być lepsi, by nasze usługi były synonimem jakości i zaufania. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do naszej rozwijającej się rodziny. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która będzie trwała przez lata.

Łukasz Mazurkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Łukasz Mazurkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łukasz Mazurkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Łukasz Mazurkiewicz

Adres rejstrowy

Łukasz Mazurkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Łukasz Mazurkiewicz - oferty archiwalne

  • Kasjer/sprzedawca

    Łukasz Mazurkiewicz
    • Dywity
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      •obsługa kasy fiskalnej; obsługa klienta, wykładanie towaru; dbanie o wizerunek sklepu, czystość i porządek

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dywitach