Czy to Twoja firma?

Inż. Dawid Zając USŁUGI BUDOWLANE KOMPLEX-BUD praca

Pruchnik

Witaj, jestem inż. Dawid Zając i z dumą przedstawiam Ci moją firmę - Usługi Budowlane Komplex-Bud, która jest owocem mojej pasji i zaangażowania w tworzenie solidnych oraz trwałych konstrukcji. Od momentu rozpoczęcia działalności 22 marca 2021 roku, nasza siedziba mieści się w malowniczym Pruchniku, gdzie z zapałem realizujemy projekty budowlane, które nie tylko zaspokajają potrzeby naszych klientów, ale również wzbogacają lokalną architekturę.

Specjalizujemy się w budowie obiektów zarówno mieszkalnych, jak i niemieszkalnych, zawsze stawiając na jakość i precyzję wykonania. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dbając o to, aby finalny efekt był nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny. W naszej pracy kierujemy się przekonaniem, że doskonałość leży w detalu, dlatego każde zadanie budowlane i wykończeniowe jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem.

Jako przedsiębiorca, jestem zaangażowany w każdy etap pracy, co pozwala mi osobiście nadzorować jakość i postęp prac. To właśnie moje imię i doświadczenie są gwarancją, że każda realizacja spełnia najwyższe standardy. W Usługach Budowlanych Komplex-Bud łączymy tradycyjne metody budownictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Chociaż nie mogę podzielić się z Tobą wszystkimi detalami naszej działalności, chciałbym, abyś wiedział, że nasza firma jest synonimem solidności i zaufania. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze gotowi na nowe wyzwania budowlane. Zapraszam Cię do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Usługom Budowlanym Komplex-Bud.

Inż. Dawid Zając USŁUGI BUDOWLANE KOMPLEX-BUD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Pruchnik
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Inż. Dawid Zając USŁUGI BUDOWLANE KOMPLEX-BUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Inż. Dawid Zając USŁUGI BUDOWLANE KOMPLEX-BUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Inż. Dawid Zając USŁUGI BUDOWLANE KOMPLEX-BUD

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Inż. Dawid Zając USŁUGI BUDOWLANE KOMPLEX-BUD
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów
  3. Wrocław
  4. Mielec
  5. Lublin
  6. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Inż. Dawid Zając USŁUGI BUDOWLANE KOMPLEX-BUD - oferty archiwalne

  • MURARZ- PRACA OD ZARAZ!

    • Rzeszów
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Witam, zatrudnię murarzy/brygadę murarzy na budowę w Rzeszowie.

      Materiał na piętrze, piła stołowa "pod ręka" Murowanie ścian działowych z pustaka ceramicznego gr. 8 oraz gr.12. Stawka akordowa 25zł/m2 + PREMIE za wydajność( +3zł za każde metr powyżej 8m2/dzień). Nawiązanie współpracy na podstawie umowy zlecenie(możliwa opcja przejścia na umowę o pracę).

      Wiecej informacji pod numerem telefonu: 697961478

      Zakres obowiązków

      Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych

      Wymagania

      *dyspozycyjność

      * kilku letnie doświadczenie

      * sumienność/uczciwość

      Oferujemy

      *atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

      * środki ochrony indywidualnej

      * systematyczność wypłat

    • Lublin
    • 4 000-4 500 zł / mies.
    • Witam, związku z dynamiczny rozwojem firmy poszukuję doświadczonych murarzy/brygade murarzy na budowę w Lublinie.

      Murowanie ścian z silikatów gr.6;8;12;18 oraz murowanie ścian z teknoamerbloka gr,8,9,14 o wym.390x190. Stawka akordowa+ PREMIE za wydajność(powyżej 180 w miesiącu), możliwość pokrycia części kosztów związanych z dojazdem na budowę. Nawiązanie współpracy na podstawie umowy zlecenie(możliwość przejścia na umowę o pracę).

      Więcej informacji pod numerem telefonu:

      697-961-478

      Murowanieścian wewnętrznych i zewnętrznych.

      Wymagania

      *doświadczenie

      *sumienność wykonywanej pracy

      Oferujemy

      *systematyczne wypłaty

      *środki ochronny indywidualnej

      *atrakcyjne wynagrodzenie(uzależnione od doświadczenia)