Speed-Spaw Piotr Kusa

Czy to Twoja firma?

Speed-Spaw Piotr Kusa praca

Golęczewo

Witaj, jestem sercem i duszą Speed-Spaw Piotr Kusa, zlokalizowanym w malowniczym Golęczewie, gdzie od 2015 roku z pasją tworzę przyczepy samochodowe. Moja historia to opowieść o połączeniu rzemiosła, które ma w sobie wiele tradycji, z innowacyjnością, która pozwala mi sprostać współczesnym wyzwaniom.

Od początku istnienia, moim celem było dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania klientów. Specjalizuję się w produkcji przyczep samochodowych, które są wynikiem mojej ciężkiej pracy i zaangażowania. Każde zlecenie, niezależnie od tego, czy jest to projekt indywidualny, czy przemysłowy, jest dla mnie szansą, aby pokazać, jak ważne są dla mnie innowacja i jakość.

Jako producent przyczep, nieustannie dążę do doskonałości, łącząc sprawdzone metody pracy z nowoczesnymi technologiami. Nie posiadam jeszcze szerokiej gamy certyfikatów, ale moje zaangażowanie w tworzenie bezpiecznych i niezawodnych produktów jest moją wizytówką. Nie potrzebuję papierów, aby udowodnić, że moje przyczepy są solidne i wytrzymałe – wystarczy, że zobaczysz je w akcji.

Chociaż nie mogę się pochwalić międzynarodową obecnością, jestem dumnym przedstawicielem lokalnego rzemiosła, które ma ambicje sięgać dalej. Moje przyczepy to nie tylko produkty, ale także ambasadorowie wielkopolskiego kunsztu.

Rozumiem, że w dzisiejszym świecie, gdzie wszystko musi być szybkie i efektywne, moje przyczepy są niezastąpionym narzędziem pracy i wsparciem dla wielu przedsiębiorstw i indywidualnych klientów. Dlatego też, każdego dnia staram się być lepszy, aby moje produkty były synonimem niezawodności i jakości.

Zapraszam Cię do świata Speed-Spaw Piotr Kusa, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każda przyczepa opowiada własną historię.

Speed-Spaw Piotr Kusa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Golęczewo
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Speed-Spaw Piotr Kusa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Speed-Spaw Piotr Kusa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Speed-Spaw Piotr Kusa

Siedziba główna

Praca Speed-Spaw Piotr Kusa - oferty archiwalne

  • MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH / POMOCNIK ŚLUSARZA
      Golęczewo / k. Poznania

      FIRMA SPEED-SPAW instnieje na rynku od 2015 roku.
      Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, ze względu na wykorzystywanie prefabrykatów z metalu w różnych gałęziach przemysłu.
      Głównie, zajmujemy się produkcją, montażem elementów stalowych i aluminiowych dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.
      Oferujemy także usługi z zakresu spawania wykorzystując metodę: MIG-MAG oraz TIG.

      W związku z rozwojem firmy i zwiększonym zainteresowaniem naszą marką wśród Kontrahentów poszukujemy do naszego zespołu MONTERA KONSTRUKCJI STALOWYCH / POMOCNIKA ŚLUSARZA

      Praca 40 % WARSZTAT
      60 % MONTAŻE ( wyjazdy z siedziby firmy firmowym samochodem, powrót codziennie do domu )

      APLIKACJE PROSZĘ SKŁADAĆ NA MAILA : biuro@speed-spaw.pl

      Zakres obowiązków

      Do zadań kandydata należeć będą :

      - montaż konstrukcji stalowych, bram, ogrodzeń
      - obsługa elektronarzędzi ręcznych, wiertarki stołowej, piły taśmowej

      Wymagania

      Od kandydata oczekujemy :

      - umiejętności monterskich
      - umiejętności czytania rysunków technicznych
      - brak przeciwskazań do pracy na wysokości
      - prawa jazdy
      - poczucia estetyki
      - zaangażowania w swoją pracę
      - chęci do przyuczenia zawodu jako spawacz

      Mile widziane

      - doświadczenie pracy jako ślusarz / spawacz metodą Tig i Mig – Mag
      - uprawnienia na podnośniki koszowe, uprawnienia spawalnicze, wózek widłowy,
      elektryczne, oraz własny samochód będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      - jedną z najważniejszych ról w naszym zespole
      - wynagrodzenie 3000 – 5000
      - pomoc doświadczonych pracowników
      - praca w godzinach 7:00 – 16:00 ( nadgodziny dodatkowo płatne )

      Forma zatrudnienia : umowa o prace, umowa o dzieło, umowa zlecenie