Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE praca

Pomieczyno

Witaj w naszym edukacyjnym świecie! SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE to miejsce, gdzie każde dziecko ma szansę rozwijać swoje pasje i zdobywać wiedzę w przyjaznej oraz bezpiecznej atmosferze. Nasza placówka, położona w malowniczym Pomieczynie, jest domem dla nowoczesnej edukacji i wszechstronnego rozwoju.

Od momentu, gdy zaczęliśmy świętować Dzień Jedności Kaszubów, nasza szkoła stała się żywym organizmem, który nieustannie się rozwija i dostosowuje do potrzeb naszych uczniów. Z dumą oferujemy autorskie programy nauczania, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego dziecka. Nasze zajęcia z logopedą, reedukacja oraz indywidualna opieka pedagogiczna to tylko niektóre z elementów, które wyróżniają naszą ofertę.

Wierzymy, że nauka powinna być przygodą, dlatego nasze sale lekcyjne są kolorowe i pełne nowoczesnych środków dydaktycznych. Dzięki temu nauka staje się fascynującą podróżą, a nie monotonnym obowiązkiem. Nasza hala gimnastyczna to przestrzeń, gdzie energia i radość z ruchu mają swoje miejsce każdego dnia.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo naszych uczniów, dlatego nasz budynek jest monitorowany i chroniony przez całą dobę. Dbamy o to, by każdy czuł się u nas bezpiecznie, co potwierdza obecność pracownika ochrony oraz pielęgniarki i psychologa w naszym zespole.

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale i przestrzeń, gdzie rozwijamy umiejętności społeczne i emocjonalne. Nauka w klasach maksymalnie 18-osobowych pozwala na indywidualne podejście do ucznia i budowanie silnych, pozytywnych relacji. Jesteśmy przekonani, że to właśnie małe grupy sprzyjają efektywnemu przyswajaniu wiedzy.

Języki obce to nasza specjalność. Rozbudowany program nauczania języków obcych otwiera przed naszymi uczniami drzwi do globalnej społeczności i pozwala im czuć się pewnie w międzynarodowym środowisku.

Rozwijamy nie tylko umysły, ale i serca naszych uczniów. Organizujemy wycieczki, wyjścia kulturalne oraz warsztaty interdyscyplinarne, które kształtują wrażliwość i szacunek do różnorodności. Nasze Mobilne Laboratoria Przyszłości to innowacyjny projekt, który wprowadza młodych ludzi w świat nowoczesnych technologii i inspiruje do twórczego myślenia.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE to miejsce, gdzie każdy dzień jest nowym odkryciem. Zapraszamy do wspólnego tworzenia przyszłości, gdzie edukacja jest pasją, a bezpieczeństwo i rozwój stoją na pierwszym miejscu. Dołącz do naszej społeczności, gdzie każdy uczeń jest ważny, a nauka to przygoda, która trwa całe życie.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel religii

    SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE
    • Pomieczyno
    • umowa o pracę
    • 1 200-1 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel religii mianowany lub dyplomowany.
      Ukończone studia teologiczne + przygotowanie pedagogiczne.
      Praca z dziećmi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: TEOLOGIA
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, dyspozycyjność, umiejętność pracy z dziećmi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 200 - 1 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog szkolny

      Psycholog z doświadczeniem pracy z dziećmi. Ukończone studia psychologia + przygotowanie pedagogiczne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: PSYCHOLOGIA
      • Uprawnienia: umiejętność pracy z dziećmi., dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 300 - 400 PLN