Czy to Twoja firma?

Kosmetologia pielęgnacyjno-upiększająca DIAMOND Karolina Kuc praca

Trzebnica

Oferty pracy Kosmetologia pielęgnacyjno-upiększająca DIAMOND Karolina Kuc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kosmetologia pielęgnacyjno-upiększająca DIAMOND Karolina Kuc

Mapa Kosmetologia pielęgnacyjno-upiększająca DIAMOND Karolina Kuc

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Kosmetologia pielęgnacyjno-upiększająca DIAMOND Karolina Kuc
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kosmetologia pielęgnacyjno-upiększająca DIAMOND Karolina Kuc - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka

    • Trzebnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      stylizacja paznokci, stylizacja brwii i rzęs, zabiegi opalania natryskowego, zabiegi pielęgnacyjne dłoni, stóp i ciała, masaże

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Trzebnicy