FIRMA HANDLOWA M&M DACHY, POLSKA CERAMIKA CIENIA MICHAŁ WASZAK

Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWA M&M DACHY, POLSKA CERAMIKA CIENIA MICHAŁ WASZAK praca

Opatówek

Witajcie, jesteśmy F.H. M&M Dachy, Polska Ceramika Cienia - firma, której pasją jest tworzenie trwałych i estetycznych rozwiązań dla Twojego domu. Od 2010 roku, z siedzibą w malowniczym Opatówku, tworzymy produkty, które nie tylko chronią przed capryśną pogodą, ale także dodają uroku każdej architekturze.

Nasza oferta to przede wszystkim wysokiej jakości materiały budowlane, w tym dachówki ceramiczne i betonowe, blachy dachowe oraz kompleksowe systemy rynnowe. Z dumą prezentujemy również nasze okna dachowe, podsufitki oraz szeroki wybór akcesoriów dachowych. Każdy produkt jest wynikiem połączenia tradycyjnych metod produkcji z nowoczesnymi technologiami, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość.

Rozumiemy, że budowa lub remont to nie tylko kwestia materiałów, ale również fachowego wykonania. Dlatego też oferujemy profesjonalne usługi dekarskie, budowlane, wykończeniowe i remontowe. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii naszych klientów, którzy doceniają nie tylko konkurencyjne ceny, ale także jakość naszych produktów i usług. To właśnie zadowolenie klientów jest dla nas największym potwierdzeniem wartości, które reprezentujemy.

Założycielem i sercem firmy jest Michał Waszak, który swoją wizję i zaangażowanie przekłada na ciągły rozwój i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. To dzięki jego pasji F.H. M&M Dachy, Polska Ceramika Cienia stała się synonimem solidności i zaufania w branży budowlanej.

Zapraszamy do współpracy - razem stworzymy dach, który będzie nie tylko schronieniem, ale także dumą Twojego domu.

FIRMA HANDLOWA M&M DACHY, POLSKA CERAMIKA CIENIA MICHAŁ WASZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy FIRMA HANDLOWA M&M DACHY, POLSKA CERAMIKA CIENIA MICHAŁ WASZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWA M&M DACHY, POLSKA CERAMIKA CIENIA MICHAŁ WASZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA HANDLOWA M&M DACHY, POLSKA CERAMIKA CIENIA MICHAŁ WASZAK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Katowice
  4. Łódź
  5. Kalisz
  6. Poznań
  7. Kraków
  8. Toruń
  9. Krosno Odrzańskie
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FIRMA HANDLOWA M&M DACHY, POLSKA CERAMIKA CIENIA MICHAŁ WASZAK - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Opatówek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma produkcyjna poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik produkcyjny

      Praca jednozmianowa 6-15.

      Zapraszamy do kontaktu

      Zakres obowiązków

      • Praca fizyczna

      Wymagania

      • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w godzinach 6- 15

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie,
      • umowę o pracę,
      • wyżywienie i miłą atmosferę,
      • minimalna krajowa + dodatki.

Pracodawcy w Opatówku