Czy to Twoja firma?

Partner praca

Lipno

Od naszego założenia w malowniczym Lipnie 30 marca 2005 roku, Partner Sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia synonimem innowacji i zaufania w świecie detalicznej sprzedaży oraz internetowych usług. Jesteśmy dumni, że możemy się pochwalić pozycją lidera w Polsce w zakresie rejestracji domen i usług hostingowych, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości.

Zespół Partner Sp. z o.o. to ponad 250 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swój talent i pasję w rozwój naszych usług. Nasza oferta to nie tylko hosting czy domeny, ale również kompleksowe rozwiązania takie jak Cloud Hosting, Poczta, Wizytówka Internetowa, WordPress Cloud, VPS, a także certyfikaty SSL, które zabezpieczają ponad 600 000 domen, co świadczy o naszym zaangażowaniu w bezpieczeństwo w polskim Internecie.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w globalną sieć, dzięki DNS Anycast z serwerami rozmieszczonymi na całym świecie, co pozwala naszym klientom cieszyć się niezawodnością i szybkością działania ich stron internetowych. Nasze fachowe wsparcie techniczne jest dostępne dla klientów 24/7, co świadczy o naszym zobowiązaniu do bycia zawsze dostępnym i pomocnym Partnerem.

Jako firma z głęboko zakorzenionymi wartościami, jesteśmy świadomi, że nasz sukces opiera się na zaufaniu i satysfakcji naszych klientów. Chociaż nie ujawniamy tutaj naszych wartości i misji, każdy dział naszej firmy jest przesiąknięty dążeniem do doskonałości i innowacyjności.

Partner Sp. z o.o. to nie tylko nazwa, to obietnica solidności i stabilności, co potwierdza nasz kapitał zakładowy oraz współpraca z renomowanym wspólnikiem "EUROCASH" Spółką Akcyjną. Jesteśmy tu, aby wspierać Twój biznes i rozwijać się razem z Tobą. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali Partner Sp. z o.o. – Twojemu Partnerowi w świecie cyfrowym.

Partner najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Partner

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Partner

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Partner

Siedziba główna

Partner poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Partner
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Włocławek

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Partner - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - stoisko mięsne

    Partner
    • Brodnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zatrudnimy Pracownika na stoisko mięsne

      Miasto: Brodnica

      Zakres zadań:
      - obsługa Klienta na dziale mięsno-wędliniarskim,
      - dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,
      - prace porządkowe.

      Wymagania

      Nasze oczekiwania:
      - dyspozycyjność związana z pracą w systemie dwuzmianowym,
      - doświadczenie w pracy na stoisku mięsnym.

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      - wynagrodzenie podstawowe oraz premie

Pracodawcy w Lipnie