Czy to Twoja firma?

Paweł Ostrowski PPM Piątnica praca

Piątnica Włościańska

Witaj, jestem Paweł Ostrowski, założyciel i serce firmy PPM Piątnica, która rozkwita w malowniczej Piątnicy Włościańskiej. Od listopada 2006 roku, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy opakowania dla świeżych warzyw i ziół, które nie tylko zachowują ich świeżość na dłużej, ale również przyciągają wzrok swoim estetycznym wyglądem.

Nasze produkty to wynik zgromadzonego przez lata doświadczenia i ciągłego dążenia do perfekcji. Z dumą mogę powiedzieć, że nasze opakowania spełniają wszystkie wymagane standardy certyfikacji, co jest potwierdzeniem ich najwyższej jakości. W sezonie zimowym rozszerzamy nasze horyzonty, współpracując z zaufanymi producentami z Włoch i Cypru, dzięki czemu nasze warzywa są zawsze świeże i pełne smaku.

Jednak to, co naprawdę wyróżnia PPM Piątnica na rynku, to nasze własne uprawy letnie. Dzięki nim w sezonie letnim dostarczamy naszym klientom produkty o niezrównanej jakości i w najlepszych cenach. Dodatkowo, posiadając własny transport z agregatami chłodniczymi, jesteśmy w stanie zapewnić szybką i bezpieczną dostawę naszych warzyw i ziół bezpośrednio do odbiorców.

W PPM Piątnica łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o każdy detal. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na zadowolenie klientów, którzy cenią sobie zarówno smak, jak i jakość naszych produktów. Zapraszam do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej marce i codziennie cieszą się świeżością dostarczaną przez PPM Piątnica.

Paweł Ostrowski PPM Piątnica najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Paweł Ostrowski PPM Piątnica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paweł Ostrowski PPM Piątnica

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Paweł Ostrowski PPM Piątnica

Siedziba główna w Piątnicy Włościańskiej

Paweł Ostrowski PPM Piątnica poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Paweł Ostrowski PPM Piątnica - oferty archiwalne

  • Kelner

    Paweł Ostrowski PPM Piątnica
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Kelner/kelnerka -PUB Warka Łomża.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Komunikatywność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie brutto:18,30 zł/godz.