Czy to Twoja firma?

ANNA KOBUS AGRO-POL praca

Nieżychowice
Jako ANNA KOBUS AGRO-POL, jesteśmy dumni z naszej obecności na rynku od 2008 roku, oferując produkty związane z roślinami, nasionami i cebulkami. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Nieżychowicach, w sercu województwa pomorskiego, gdzie z zaangażowaniem i pasją dbamy o wysoki poziom obsługi naszych klientów. Choć nie ujawniamy wielu szczegółów naszej działalności, nasza wieloletnia tradycja świadczy o solidności i zaufaniu, jakim obdarzają nas konsumenci. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, gdzie nasi pracownicy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom.
ANNA KOBUS AGRO-POL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ANNA KOBUS AGRO-POL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANNA KOBUS AGRO-POL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ANNA KOBUS AGRO-POL

Siedziba główna

ANNA KOBUS AGRO-POL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ANNA KOBUS AGRO-POL - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka biurowa

    ANNA KOBUS AGRO-POL
    • Nieżychowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe - min. 1 rok. (93.2022.JK)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik budowlany

      prace ogólno-budowlane

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: dyspozycyjność
      • Inne wymagania: 26.2022.Ak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

      koszenie terenów zielonych, pielęgnacja terenów zielonych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: 27.2022.AK