Czy to Twoja firma?

FUNDACJA AC praca

Białystok

Od momentu naszego debiutu na polskim rynku edukacyjnym w 2008 roku, American Councils for International Education z siedzibą w sercu Warszawy, nieustannie dąży do wzmocnienia międzynarodowych więzi i wzajemnego zrozumienia. Nasza misja to budowanie mostów międzykulturowych poprzez doskonalenie w wymianie akademickiej, zawodowej i kulturalnej. Jesteśmy dumni, że nasze programy edukacyjne docierają do uczestników w 90 krajach, tworząc globalną społeczność uczących się i rozwijających swoje kompetencje.

Nasze początki w Polsce związane są z uruchomieniem programu US-Poland Parliamentary Exchange, który stanowił kamień milowy w naszej historii. Od tego czasu, nasze biuro w Warszawie stało się centrum innowacji i jakości w dziedzinie edukacji międzynarodowej. Pracujemy ręka w rękę z różnorodnymi międzynarodowymi partnerami, instytucjami edukacyjnymi oraz rządami, aby dostarczać programy, które są nie tylko poparte dokładnymi badaniami, ale również dostosowane do potrzeb uczniów szkół średnich, studentów oraz doświadczonych profesjonalistów.

Nasze programy są zaprojektowane tak, aby inspirować i wyposażać uczestników w umiejętności niezbędne w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Od języków obcych po rozwój zawodowy - każdy aspekt naszej oferty jest skonstruowany z myślą o najwyższej jakości i integralności. Rozumiemy, że edukacja to nie tylko przekaz wiedzy, ale przede wszystkim doświadczenie, które kształtuje przyszłe pokolenia liderów i innowatorów.

W American Councils for International Education jesteśmy przekonani, że nasza praca przyczynia się do budowania bardziej otwartego i zrozumiałego świata. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji, aby razem kształtować przyszłość globalnej edukacji.

Oferty pracy FUNDACJA AC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA AC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

    RARPIT SP Z O.O.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 4 500-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa FUNDACJA AC

Siedziba główna

Praca FUNDACJA AC - oferty archiwalne

  • Księgowy/a

    FUNDACJA AC
    • Białystok
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca w programi ETOB, prowadzenie dokumentacji finansowo - księgowej, bieżące zdarzenia gospodarcze, sporządzanie kartotek, realizacja przelewów, sporządzanie list płac pracowników.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: lub wykształcenie śrenie związane z finansami doświadczenie jako księgowa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 560 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Instruktor terapii zajęciowej

    FUNDACJA AC
    • Białystok
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 950 zł / mies.

      Praca z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną, zajęcia kulinarne (codzienne przygotowanie posiłku razem z uczestnikami WTZ, sporządzanie różnego rodzaju potraw, napojów, nakrywanie stołu do posiłku, przygotowanie kulinarnej strony imprez okolicznościowych, robienie zakupów), prace porządkowe (organizacja dyżurów porządkowych w kuchni i łazienkach, konserwacjaczyszczenie sprzętu AGD, pranie, prasowanie), prowadzenie na bieżąco dokumentacji uczestników m.in. sporządzanie indywidualnych programów rehabilitacji oraz ich ocena,realizacja wspólnie z uczestnikami indywidualnych programów rehabilitacji,uczestnictwo w pracach Rady Programowej, organizowanie wyjść poza WTZ m.in. do instytucji pożytku publicznego, muzeum, galerii, kina,
      udział wraz z uczestnikami w wycieczkach organizowanych przez WTZ,
      współpraca z rodzicami/opiekunami prawnymi, udział w kursach, szkoleniach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
      • Inne wymagania: wykszt. średnie lub wyższe w zakresie terapii zajeciowej lub wyższe pedagogiczne ze specjalizacją z terapii zajęciowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 950 PLN

Pracodawcy w Białymstoku