Czy to Twoja firma?

Toczpol praca

Ścinawa

Witaj, jestem Toczpol Krzysztof Hajduga, specjalista w dziedzinie obróbki metali, zlokalizowany w malowniczym województwie dolnośląskim, w sercu miejscowości Ścinawa. Nasza działalność to więcej niż tylko praca – to pasja, którą dzielimy z naszymi klientami, dostarczając im usługi na najwyższym poziomie.

Nasze doświadczenie w branży metalowej jest naszą wizytówką. Dzięki niemu możemy zagwarantować, że każde zlecenie wykonane przez Toczpol będzie synonimem precyzji, zaangażowania i profesjonalizmu. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii czy misji, każdego dnia piszemy ją na nowo, poprzez ciężką pracę i dedykację wobec naszych klientów.

Oferujemy szeroki zakres usług w obróbce metali, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasze kompetencje pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów, co sprawia, że klienci wracają do nas z nowymi wyzwaniami, wiedząc, że mogą na nas polegać.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są wyznacznikiem jakości. Choć nie posiadamy formalnych certyfikatów, nasze doświadczenie i pozytywne opinie klientów są najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu. Bezpieczeństwo i jakość to fundamenty, na których budujemy zaufanie i satysfakcję naszych partnerów biznesowych.

W Toczpol wiemy, że sukces w branży obróbki metali nie jest możliwy bez ciągłego rozwoju i innowacyjności. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku.

Nasza działalność jest skoncentrowana na lokalnym rynku, co pozwala nam na budowanie mocnych i trwałych relacji z klientami. Jesteśmy przekonani, że nasza bliskość i dostępność to nasze największe atuty.

Zapraszamy do współpracy z Toczpol – tam, gdzie doświadczenie spotyka się z zaangażowaniem, a jakość usług jest zawsze na pierwszym miejscu. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

Toczpol najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Ścinawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Toczpol

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Toczpol

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Toczpol

Siedziba główna

Praca Toczpol - oferty archiwalne

  • Spawacz

    Toczpol
    • Ścinawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Termin: od zaraz

      Miejsce pracy: Toczpol Ścinawa

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie elementów w produkcji
      • czytanie rysunku technicznego

      Wymagania

      • minimum 5 lat doświadczenia na w/ w
      • chęć do pracy, zaangażowanie
      • umiejętność spawania : mig mag lub inne
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • pełny wymiar pracy
      • stabilne zatrudnienie
      • gwarantowane wynagrodzenie od 4500 brutto
      • indywidualne podejście do pracownika
      • możliwość zakwaterowania pracownika
      • praca na 1 zmianę

      Kontakt

      512-596-455

      ( od 8:00 do 16:00)

Pracodawcy w Ścinawej