ROLNEX HURT-DETAL Anna Reszka

Czy to Twoja firma?

ROLNEX HURT-DETAL Anna Reszka praca

Lubartów

ROLNEX HURT-DETAL Anna Reszka - Największa hurtownia rolnicza w regionie zaopatrująca w części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych. Prowadzimy sprzedaż krajową jak i zagraniczną. Dostarczamy produkty do sklepów rolniczych, hurtowników, mechaników oraz gospodarstw rolnych.

ROLNEX HURT-DETAL Anna Reszka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Lubartów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ROLNEX HURT-DETAL Anna Reszka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROLNEX HURT-DETAL Anna Reszka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROLNEX HURT-DETAL Anna Reszka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Parczew
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ROLNEX HURT-DETAL Anna Reszka - oferty archiwalne

  • Doradca klienta - sprzedawca, sklep rolniczy z częściami zamiennymi

    • Lubartów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,

      • utrzymanie kontaktów z klientami,

      • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

      • budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku.

      Wymagania

      • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy,

      • znajomość budowy ciągników i maszyn rolniczych,

      • doświadczenie w obsłudze klienta,

      • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,

      • entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole,

      • wysoka kultura osobista,

      • znajomość obsługi komputera.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę,
      • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Pracodawcy w Lubartowie