Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie praca

Mieroszów

W sercu malowniczego Mieroszowa, tam gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć pomocną dłoń, znajduje się nasz Ośrodek Pomocy Społecznej. Jesteśmy instytucją samorządową, której misją jest służenie profesjonalną i skuteczną pomocą, zawsze szanującą ludzką godność. Nasza historia jest ściśle związana z ustawą o samorządzie gminnym, która stanowi fundament naszego działania.

Nasze usługi są niczym latarnia morska dla rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Oferujemy wsparcie finansowe, ale przede wszystkim zapewniamy dostęp do specjalistów, którzy z empatią i zrozumieniem podają pomocną dłoń. Jesteśmy tu, aby włączyć do życia społecznego tych, którzy czują się wykluczeni, dając im szansę na nowy początek.

W naszej pracy kierujemy się wartościami takimi jak życzliwość, uczynność i zrozumienie. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i wsparcie, które pozwoli mu odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości. Nasze usługi obejmują przyznawanie i wypłacanie świadczeń finansowych, pomoc w zdobyciu zatrudnienia, wykształcenia i doświadczenia zawodowego, a także specjalistyczną pomoc psychologów, socjologów i innych profesjonalistów.

Jako instytucja samorządowa, czerpiemy siłę z budżetu gminy, co pozwala nam stabilnie realizować nasze cele i zadania. Choć nie możemy pochwalić się międzynarodową obecnością, to nasza działalność ma ogromny wpływ na lokalną społeczność, co jest dla nas największą wartością.

W naszym Ośrodku Pomocy Społecznej w Mieroszowie każdy może znaleźć wsparcie i zrozumienie. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług – jesteśmy tu dla Was, by wspólnie budować lepszą przyszłość.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie

Siedziba główna

Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Knurów
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie - oferty archiwalne

  • Starszy referent

    • Mieroszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa dodatku węglowego i dodatku osłonowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
      • Inne wymagania: obsługa programów komputerowych, exel, obsługa sprzętu biurowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent rodziny

    • Mieroszów

      Udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych z dziećmi, udzielanie wsparcia dzieciom poprzez udział w zajęciach psychoedukacyjnych, sporządzanie na wniosek sądu opinii o rodzinie i jej członkach, współpraca z jednostakmi administracji rządowej i samorządowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie, praca socjalna
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: możliwość użytkowania samochodu osobowego do celów służbowych, więcej informacji o wymogach i ofercie na

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w systemie godzinowym
  • Nn/ wychowawca świetlicy środowiskowej

    • Mieroszów
    • część etatu
    • 2 400 zł / mies.

      - Opieka nad dziećmi,
      - prowadzenie zajęć wychowawczych,
      - wspieranie w trudnościach w nauce,
      - współpraca z rodzicami i opiekunami,
      - współpraca z instytucjami.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN