Czy to Twoja firma?

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BOGATYNI praca

Bogatynia

W sercu malowniczej Bogatyni znajduje się miejsce, gdzie każdy może znaleźć wsparcie i zrozumienie – to nasza Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Jesteśmy publiczną jednostką, której misją jest wspieranie rozwoju każdego ucznia w sposób holistyczny. Rozumiemy, że rozwój fizyczny, intelektualny oraz społeczno-moralny są nierozerwalnie związane z myśleniem i aktywnością, dlatego stwarzamy warunki, które te aspekty wspierają.

Nasza wizja to człowiek żyjący w zgodzie ze sobą i otaczającym go światem. Wierzymy, że harmonia wewnętrzna jest kluczem do szczęścia i sukcesu, a nasza rola polega na pomaganiu w jej osiągnięciu. Oferujemy szeroki zakres usług, od diagnostyki, przez edukację, po wszechstronną pomoc psychologiczną. Nasze działania skierowane są zarówno do uczniów, jak i ich rodziców, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wsparcie rodzinne jest nieocenione w procesie edukacyjnym.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza poradnia jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć profesjonalną pomoc. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wyzwań, z jakimi przychodzą do nas nasi podopieczni. W naszej pracy kierujemy się empatią, zrozumieniem i profesjonalizmem, co pozwala nam budować trwałe i efektywne relacje.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią czy międzynarodową obecnością, nasze zaangażowanie w lokalną społeczność jest naszym znakiem rozpoznawczym. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom najlepiej, jak potrafimy, i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług.

W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bogatyni każdy dzień to nowa historia sukcesu, nowe wyzwania i nowe możliwości, aby pomóc naszym uczniom i ich rodzinom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – jesteśmy tutaj, aby wspierać i przewodniczyć na drodze do lepszego jutra.

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BOGATYNI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BOGATYNI

Praca alert - powiadomienia

Praca PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BOGATYNI

  • Psycholog

    PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BOGATYNI
    • Bogatynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BOGATYNI

Siedziba główna

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BOGATYNI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BOGATYNI - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Bogatynia
    • Zakres obowiązków

      Objęcie opieką psychologiczną uczniów Poradni w Bogatyni, współpraca z rodzicami, szkołą, przedszkolem;
      pełny etat;
      jedna zmiana 8.00- 18.00, do uzgodnienia;
      I umowa o pracę na czas określony;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia , specjalizacja: psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie kierunek psychologia; przygotowanie pedagogiczne (możliwość zatrudnienia również w przypadku zobowiązania do uzupełnienia kwalifikacji- przygotowanie pedagogiczne)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 424 do 4 224 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel psycholog

    • Bogatynia
    • 2 949-4 046 zł / mies.

      objęcie opieką psychologiczną uczniów poradni w Bogatyni, współpraca z rodzicami, szkołą, przedszkolem. Godziny pracypomiędzy 8.00-18.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia , specjalizacja: psychologia
      • Inne wymagania: wymagane wyksztłacenie wyższe magisterskie kieunek psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 949 - 4 046 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Bogatyni