Czy to Twoja firma?

Krzysztof Piotrowski PIEKARNICTWO PIOTROWSKI praca

Okup Mały

Od ponad dwóch dekad Piekarnictwo Piotrowski, założone przez Krzysztofa Piotrowskiego, rozpieszcza podniebienia mieszkańców Okup Małego oraz okolic w województwie łódzkim. Nasza historia zaczęła się w 2001 roku i od tego czasu nieprzerwanie tworzymy piekarnicze dzieła, które są synonimem domowego ciepła i tradycyjnych receptur.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór pieczywa, od chrupiących bagietek, przez miękkie i puszyste bułki, aż po tradycyjny chleb na zakwasie. Nie ograniczamy się jednak tylko do pieczywa. Nasze suchary i herbatniki to idealna przekąska na każdą okazję, a gotowe posiłki i dania to odpowiedź na potrzeby tych, którzy cenią sobie jakość oraz szybkość przygotowania.

Jesteśmy dumni, że możemy służyć naszym klientom nie tylko poprzez sprzedaż detaliczną w naszych wyspecjalizowanych sklepach, ale również na lokalnych straganach i targowiskach. Dzięki temu nasi wyroby docierają do szerokiego grona odbiorców, którzy cenią sobie lokalne, świeże i smaczne produkty.

Ponadto, nasza oferta gastronomiczna to nie tylko miejsce, gdzie można zjeść smacznie, ale również spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Restauracje i inne placówki gastronomiczne pod naszym szyldem to gwarancja jakości i zadowolenia. Serwujemy także różnorodne napoje, które idealnie komponują się z naszymi wypiekami.

W Piekarnictwie Piotrowski zawsze stawiamy na jakość i świeżość. Choć nie dysponujemy formalnymi certyfikatami, to nasze wieloletnie doświadczenie i pozytywne opinie klientów są dla nas najlepszym potwierdzeniem wysokich standardów, których się trzymamy. Nasza działalność opiera się na zaufaniu i satysfakcji klientów, co jest dla nas największym wyróżnieniem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów i restauracji, aby osobiście przekonać się o wyjątkowości naszych produktów. W Piekarnictwie Piotrowski każdy kęs to historia pieczonej z pasją tradycji.

Krzysztof Piotrowski PIEKARNICTWO PIOTROWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Krzysztof Piotrowski PIEKARNICTWO PIOTROWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzysztof Piotrowski PIEKARNICTWO PIOTROWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Krzysztof Piotrowski PIEKARNICTWO PIOTROWSKI

Siedziba główna

Praca Krzysztof Piotrowski PIEKARNICTWO PIOTROWSKI - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    Krzysztof Piotrowski PIEKARNICTWO PIOTROWSKI
    • Okup Mały
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie półproduktów i gotowych wyrobów cukierniczych, dekoracja tych wyrobów, utrzymanie czystości w cukiernii, obsługa maszyn i urzadzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: praca w zespole, decyzyjność, odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 5-13
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik cukiernika

    • Okup Mały

      Produkcja prostych wyrobów cukierniczych, ciastek, ciast. wykonywanie kanapek, tortilli

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, kierunek: branża spożywcza
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, sumienność, odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 5- 13
  • Pomocnik piekarza

    • Łask
    • 3 100 zł / mies.

      Czyszczenie maszyn i sprzętów, dbanie o zaopatrzenie w produkty i surowce niezbędne do produkcji , pomoc w obróbce pieczywa i innych wyrobów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, kierunek: branżą spożywcza
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpoweidzialność.