Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ praca

Iłowa

W sercu województwa lubuskiego, w urokliwej gminie Iłowa, znajduje się miejsce, gdzie każde dziecko ma szansę na wspaniały start w życie - to właśnie PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ. Nasza placówka to nie tylko budynek, to przestrzeń, gdzie pasja do nauki spotyka się z ciepłem i opieką.

Nasze przedszkole wyróżnia się innowacyjnym podejściem do edukacji - stale poszerzamy kompetencje naszych pracowników, aby sprostać potrzebom i wyzwaniom stawianym przez naszych podopiecznych. Z dumą zatrudniamy 14 wykwalifikowanych wychowawców, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w rozwój i edukację dzieci.

Oferujemy naukę języka angielskiego, co jest nie tylko odpowiedzią na wymagania współczesnego świata, ale również inwestycją w przyszłość naszych dzieci. Ponadto, nasze przedszkole organizuje specjalistyczne spotkania terapeutyczne, w tym terapię pedagogiczną, logopedię, oligofrenopedagogikę, pomoc psychologiczno-pedagogiczną, terapię uzdolnień oraz gimnastykę korekcyjną. Wszystko to, aby wspierać dzieci w ich indywidualnych potrzebach.

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych to priorytet, dlatego nasze place zabaw posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby przestrzeń, w której dzieci spędzają czas, była nie tylko stymulująca dla ich rozwoju, ale przede wszystkim bezpieczna.

Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych pracowników, którzy swoim kreatywnym podejściem do zajęć dydaktycznych inspirują dzieci do odkrywania świata. Organizujemy różnorodne wydarzenia, które integrują społeczność przedszkolną i pozwalają dzieciom zdobywać nowe doświadczenia.

Współpracujemy z placówkami wychowawczymi w gminie i regionie, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągły rozwój. Jesteśmy częścią większej społeczności, która wspólnie dąży do tego, aby każde dziecko miało zapewnione najlepsze warunki do rozwoju.

Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, to środowisko, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie, rozwijać swoje pasje i talent. Zapraszamy do Przedszkola Miejskiego w Iłowej, gdzie każdy dzień jest nową przygodą i krokiem w stronę przyszłości.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ

Mapa PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ

Siedziba główna

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IŁOWEJ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Iłowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca opiekuńczo - dydaktyczno - wychowawcza w grupie 5- 6 latków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne na kierunku edukacja przedszkolna. Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji. Godziny pracy do ustalenia między 6-16.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Iłowej