Czy to Twoja firma?

FINARTO INVESTMENTS SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdynia

Witamy w Finarto Investments, gdzie nasza pasja i profesjonalizm spotykają się z dynamicznym światem nieruchomości komercyjnych. Od momentu naszego założenia w malowniczej Gdyni w 2018 roku, z zaangażowaniem budujemy naszą markę na fundamencie solidnych inwestycji i skutecznego zarządzania.

Nasza drużyna, licząca od 11 do 50 specjalistów, codziennie dąży do tego, aby każda z naszych nieruchomości była synonimem sukcesu i stabilności. Jesteśmy dumni z tego, że nasze działania wpisują się w dynamiczny krajobraz polskiego rynku nieruchomości komercyjnych, a nasze doświadczenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferowanych usług.

Nasze inwestycje są przemyślane i ukierunkowane na długoterminowy rozwój. Rozumiemy, że nieruchomości komercyjne to nie tylko przestrzenie biznesowe, ale także miejsca, które tworzą wartość dla społeczności i przyczyniają się do rozwoju lokalnej gospodarki. Dlatego też każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a nasze zaangażowanie w jego sukces jest pełne i niezachwiane.

Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, chcemy zapewnić, że nasza misja i wartości są wyznacznikiem naszego codziennego działania. Dbamy o to, aby nasze inwestycje były zgodne z najwyższymi standardami, a nasze podejście do zarządzania nieruchomościami było wzorem do naśladowania.

W Finarto Investments jesteśmy świadomi, że zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych to klucz do sukcesu. Dlatego też nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze relacje były oparte na transparentności, profesjonalizmie i wzajemnym szacunku.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do grona tych, którzy już teraz czerpią korzyści z naszego doświadczenia i zaangażowania w świat nieruchomości komercyjnych. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która będzie służyć przyszłym pokoleniom.

FINARTO INVESTMENTS SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FINARTO INVESTMENTS SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FINARTO INVESTMENTS SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FINARTO INVESTMENTS SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba spółki

FINARTO INVESTMENTS SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FINARTO INVESTMENTS SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    FINARTO INVESTMENTS SPÓŁKA AKCYJNA
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie terenów zewnętrznych i wewnętrznych - proste czynnosci fizyczne (mycie okien, zamiatanie, grabienie, podlewanie).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Godziny pracy od 07:00 do16:00, od 09:00 do 20:00 (możliwość uzgodnienia godzin pracy). Docelowo umowa o pracę.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Gdyni