Czy to Twoja firma?

Wydobywanie Kruszywa Usługi Sprzętem Budowlanym praca

Wtórek

Od ponad dwóch dekad, od kiedy rozpoczęliśmy naszą działalność w 2003 roku, staliśmy się znaczącym graczem w branży kamienia i kruszyw w malowniczym Wtórku w województwie wielkopolskim. Jesteśmy firmą, która z pasją oddaje się wydobyciu najwyższej jakości piasku i żwiru, dostarczając materiały niezbędne dla rozwoju infrastruktury i budownictwa. Nasze wyrobisko to nie tylko źródło surowców – to fundament naszej oferty, która obejmuje sprzedaż ziemi, torfu, tłucznia, klinca oraz torfu. Jesteśmy dumni z faktu, że wszystkie nasze kruszywa są certyfikowane, co świadczy o ich niezmiennie wysokiej jakości. To nasze zobowiązanie wobec klientów i środowiska. Rozumiemy, jak ważna jest logistyka w naszej branży, dlatego oferujemy kompleksowe usługi transportowe. Nasze wywrotki, zestawy samowyładowcze i niskopodwoziowe są gotowe do przewożenia pojazdów i konstrukcji o masie do 60 ton, w tym tych ponadgabarytowych. Dzięki posiadaniu własnych kopalni i floty transportowej, jesteśmy w stanie zapewnić pełną kontrolę nad procesem dostawy. Ale wydobycie i transport to tylko część naszej historii. Zajmujemy się również pracami ziemnymi – od nivelacji terenu, przez rozbiórki i wyburzenia, po wywożenie ziemi i utwardzanie dróg dojazdowych, parkingów, posesji. Kopanie stawów i zbiorników wodnych oraz usuwanie drzew i korzeni to także nasza specjalność. Nasze usługi są kompleksowe, dzięki czemu klienci mogą liczyć na nas w każdym etapie ich projektu. Jesteśmy firmą, która zna wartość solidności i zaufania. Posiadanie własnych kopalni daje nam unikalną przewagę konkurencyjną – kontrolujemy jakość surowców od momentu wydobycia aż po dostawę. Nasz transport firmowy to gwarancja terminowości i bezpieczeństwa, a możliwość przewożenia ciężkich maszyn i konstrukcji to dowód na naszą wszechstronność. Choć nie możemy się pochwalić naszą misją czy wyraźnie zdefiniowanymi wartościami w tradycyjnym sensie, nasze działania mówią same za siebie. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości, a nasze relacje z klientami – trwałe i oparte na wzajemnym szacunku. Wydobywanie kruszywa i usługi sprzętem budowlanym to nasza pasja i specjalność. Zapraszamy do współpracy – razem możemy zbudować coś trwałego.

Wydobywanie Kruszywa Usługi Sprzętem Budowlanym najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Wydobywanie Kruszywa Usługi Sprzętem Budowlanym

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wydobywanie Kruszywa Usługi Sprzętem Budowlanym

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wydobywanie Kruszywa Usługi Sprzętem Budowlanym

Siedziba główna

Wydobywanie Kruszywa Usługi Sprzętem Budowlanym poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wydobywanie Kruszywa Usługi Sprzętem Budowlanym - oferty archiwalne

  • Zbrojarz/betoniarz

    Wydobywanie Kruszywa Usługi Sprzętem Budowlanym
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma WKUSB Sławomir Nabzdyk - GRUPA NABZDYK jesteśmy jednym z liderów w branży budowlanej w południowej Wielkopolsce, firma wykonuje wszelkiego typu roboty ziemne, rozbiórkowe, posiadamy własne kopalnie kruszyw, a także betoniarnie i zakład prefabrykacji.

      Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem z nami tworzyć organizację, celem której jest satysfakcja naszych klientów.

      W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

      ZBROJARZ / BETONIARZ

      Wymagania

      • doświadczenie z zakresu prac zbrojarskich
      • umiejętność wiązania zbrojenia
      • mile widziana umiejętność czytania rysunków

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę
      • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
      • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Kierowca betonomieszarki oraz operator pompy do betonu

    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Poszukujemy kierowców na betonomieszarkę oraz operatora pompy do betonu.

      Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

      Proszę o przesłanie swojego CV oraz kontakt pod numerem 512227627

      Zakres obowiązków

      • Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdów do których jesteśmy przypisani.
      • Transport wyrobu budowlanego do miejsc docelowych.
      • Wypełnianie odpowiednich dokumentacji związanej z przewozem wyrobu budowlanego.

      Wymagania

      • ważna karta kierowcy,
      • prawo jazdy kat. C,
      • dyspozycyjność,
      • uprawnienia do pompowania betonu (operator pompy do betonu),
      • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu betonomieszarki lub umiejętność pracy pompy do betonu.

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
      • Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu. Atrakcyjne wynagrodzenia.
      • Możliwość przyuczenia na stanowisko: kierowca betonomieszarki oraz operator pompy do betonu.
      • Możliwość wyrobienia uprawnień na operatora pompy do betonu.