Czy to Twoja firma?

ARENA ŻAGAŃ sp. z o.o. praca

Żagań

Witajcie w świecie Arena Żagań, miejscu, gdzie pasja do sportu i rekreacji łączy się z historią i nowoczesnością. Nasza historia zaczęła się w 2007 roku jako Pałac Książęcy Sp. z o.o., a nowy rozdział rozpoczęliśmy w styczniu 2020 roku, kiedy to przekształciliśmy się w to, czym jesteśmy dzisiaj – centrum życia sportowego i społecznego w Żaganiu.

Jako Arena Żagań, jesteśmy dumni z naszego kompleksu, który jest sercem sportowych i kulturalnych wydarzeń w regionie. Nasze obiekty to nie tylko kryty basen, hala sportowo-widowiskowa, boiska, korty tenisowe i budynek squash, ale także miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizujemy imprezy sportowe, zgrupowania, szkolenia i eventy, które przyciągają zarówno lokalną społeczność, jak i gości z daleka.

Nasze usługi są wyjątkowe dzięki połączeniu profesjonalizmu z osobistym podejściem. W Hostelu Arena oferujemy wygodne i przystępne cenowo miejsca noclegowe, które są idealne zarówno dla sportowców, jak i turystów pragnących odkrywać uroki Żagania i okolic.

Jesteśmy dziełem Gminy Żagań, która założyła naszą firmę i nadal jest naszym właścicielem. To dzięki tej współpracy mogliśmy zrealizować inwestycję "Budowa kompleksu turystyczno – rekreacyjnego w Żaganiu", wspieraną przez Lubuski Regionalny Program Operacyjny. To projekt, który nie tylko przyczynił się do rozwoju naszej infrastruktury, ale również wzmocnił naszą pozycję jako ważnego centrum sportu i rekreacji.

Chociaż nie dysponujemy pełnymi danymi, które pozwoliłyby nam szczegółowo opisać naszą pozycję rynkową czy przewagę konkurencyjną, jesteśmy przekonani, że nasza oferta i jakość usług mówią same za siebie. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom i wspierać ich w dążeniu do zdrowszego, aktywniejszego stylu życia.

Zapraszamy do Arena Żagań, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień to nowa możliwość do aktywnego spędzenia czasu i czerpania radości z życia. Dołączcie do naszej społeczności – miejsca, gdzie sport i rekreacja są dostępne dla wszystkich.

ARENA ŻAGAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż praca fizyczna obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika rekreacja i sport

Oferty pracy ARENA ŻAGAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARENA ŻAGAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ARENA ŻAGAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARENA ŻAGAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kasjer (żagań)

    ARENA ŻAGAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Żagań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Bierząca obsługa klienta, sprzedaż biletów, wystawianie faktur i paragpnów, obsługa systemu komputerowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie zawodowe 4-letnie, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Rozkład czasu pracy: 06:30-14:30, 14:00-22:00 (Pn-Ndz) I umowa zlecenie na 1 m-c następnie umowa o p
  • Robotnik gospodarczy terernów zielonych

    • Żagań

      Sprzątanie terenów zewnętrznych, koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, obsługa sprzętów: dmuchawy, kosiarki, podkaszarki.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Umiejętność obsługi kosiarek, podkaszarek, dmuchawy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie 18.30 zł/h. Umowa zlecenie na okres

Pracodawcy w Żaganiu