Konsorcjum Stali S.A.

Czy to Twoja firma?

Konsorcjum Stali S.A. praca

Zawiercie

Konsorcjum Stali S.A. zbudowaliśmy dzięki umiejętności współdziałania. Rozpoczynaliśmy w 1989 roku od handlu materiałami budowlanymi i stalą. W grudniu 2007 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2008 roku połączyliśmy się z firmą Bodeko Sp. z o.o. tworząc jeden duży podmiot - Konsorcjum Stali.

Konsorcjum Stali S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Konsorcjum Stali S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Konsorcjum Stali S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Konsorcjum Stali S.A.

Siedziba główna

Konsorcjum Stali S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Konsorcjum Stali S.A. - oferty archiwalne

  • Konsorcjum Stali S.A. zatrudni

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali
      oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

      SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

      Miejsce pracy: Wrocław

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż wyrobów hutniczych i usług firmy
      • utrzymanie i rozwój stałych relacji z klientami
      • praca w dziale sprzedaży/ prace biurowe

      Wymagania

      • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i pracy w dziale handlowym
      • wykształcenie minimum średnie (mile widziane w kierunkach technicznych bądź handlowych)
      • prawo jazdy kat. B
      • dyspozycyjność, operatywność, komunikatywność
      • znajomość obsługi komputera (Windows, Office, Internet)

      Oferujemy

      • atrakcyjną, samodzielną pracę w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie
      • prywatną opiekę medyczną
  • Pracownik produkcji

    • Pruszków
    • запрошуємо працівників з України
    • Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

      PRACOWNIK PRODUKCJI

      • Obsługa maszyn zbrojarskich - gięcie, prostowanie prętów zbrojeniowych,
      • Praca przy produkcji prefabrykatów zbrojarskich,
      • Praca w systemie 3-zmianowym.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy w zakładzie prefabrykacji zbrojeń (mile widziane),
      • Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
      • Doświadczenie jako zbrojarz lub pracownik budowy.

      Oferujemy

      • Atrakcyjną pracę w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię regulaminową,
      • Umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia,
      • Szkolenia do wykonywanej pracy,
      • Prywatną opiekę medyczną
      • Posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca,
      • Dofinansowania urlopowe,
      • Dodatki świąteczne,
      • Niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS.

  • SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

    • Wrocław

      SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

      Wymagania

      • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i pracy w dziale handlowym ( mile widziane doświadczenie )
      • wykształcenie minimum średnie w kierunkach technicznych bądź handlowych
      • dyspozycyjność, operatywność, komunikatywność, zdolność strategicznego i analitycznego myślenia
      • umiejętności pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym,
      • sumienności w wykonywaniu obowiązków
      • utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
      • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
      • aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy
      • orientacja na rezultat, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy w zespole

      Oferujemy

      Poproszę o umieszczenie na CV następującej klauzuli.

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

      Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.

      Informujemy, że Administratorem danych jest Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu przy ul. Paderewskiego 120. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pracodawcy w Zawierciu