Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOWALU praca

Kowal

Jesteśmy Zespołem Szkół im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, nowoczesną placówką edukacyjną, która od ponad czterech dekad kształci młodzież, dostarczając im solidnych podstaw do dalszego rozwoju. Nasza historia sięga roku 1974, kiedy to powołano Zasadniczą Szkołę Rolniczo-Ogrodniczą. Przez lata ewoluowaliśmy, dostosowując ofertę edukacyjną do zmieniającego się świata i potrzeb rynku pracy.

Jako jedna z największych placówek oświatowych w powiecie włocławskim, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku edukacyjnym. Nasza misja to nie tylko realizacja programu nauczania, ale przede wszystkim wsparcie naszych uczniów w dążeniu do sukcesu, zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Wierzymy, że zaufanie, akceptacja, dialog, tolerancja i zrozumienie to wartości, które tworzą solidne fundamenty dla przyszłości każdego młodego człowieka.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje przygotowanie do egzaminu maturalnego oraz szereg kursów i szkoleń, które pozwalają naszym uczniom na zdobycie praktycznych umiejętności. Ponad 40 nauczycieli z pasją przekazuje wiedzę, wykorzystując nowoczesną bazę dydaktyczną i gospodarstwo wyposażone w wysokiej klasy sprzęt rolniczy. To właśnie innowacyjność i jakość naszej pracy edukacyjnej wyróżniają nas na tle innych szkół.

Rozumiemy również, jak ważne są doświadczenia międzynarodowe, dlatego oferujemy naszym uczniom staże zagraniczne do Holandii i Niemiec w ramach programów Erasmus+ oraz PO WER. To nie tylko szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, ale również okazja do rozwoju osobistego i poznania nowych kultur.

Jako szkoła prowadzona przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jesteśmy stabilną i odpowiedzialną instytucją, która nieustannie dąży do doskonalenia jakości kształcenia. Nasz nowoczesny sprzęt rolniczy oraz praktyki zawodowe w renomowanych instytucjach i firmach prywatnych to nasze atuty, które dają naszym absolwentom przewagę na rynku pracy.

W Zespole Szkół im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu każdy dzień to nowe możliwości, a każdy uczeń to indywidualna historia sukcesu, którą wspólnie tworzymy. Zapraszamy do poznania naszej społeczności, gdzie edukacja łączy się z pasją i gdzie przyszłość jest pisana przez młodych ludzi pełnych marzeń i ambicji.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOWALU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOWALU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOWALU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOWALU

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOWALU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOWALU - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka r32/2240/22

    ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOWALU
    • Kowal
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie pomieszczeń szkolnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną