Czy to Twoja firma?

SEC ZGORZELEC sp. z o.o. praca

Zgorzelec

Jako SEC ZGORZELEC Sp. z o.o., jesteśmy dumni, że od 2021 roku stanowimy integralną część Grupy SEC, dostarczając ciepło do domów i przedsiębiorstw na terenie Zgorzelca. Nasza specjalność to nie tylko produkcja, ale również dystrybucja ciepła, co czyni nas kluczowym graczem w codziennym życiu lokalnej społeczności.

Z zaangażowaniem podchodzimy do innowacji, co przejawia się w naszych działaniach, takich jak barwienie wody w sieci ciepłowniczej na zielono – to kreatywne rozwiązanie pozwala nam na efektywną lokalizację i szybką interwencję w przypadku ewentualnych nieszczelności. Jesteśmy też otwarci na współpracę międzynarodową, co potwierdza nasze partnerstwo ze Stadtwerke Goerlitz, dzięki któremu wymieniamy doświadczenia i najlepsze praktyki.

Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów, oferując kompleksowe usługi związane z ciepłem. Od legalizacji liczników, przez wsparcie w przypadku przerw w dostawach, po pomoc w odczycie liczników i zrozumieniu faktur – jesteśmy tutaj, aby ułatwić Ci życie i zapewnić komfort cieplny.

Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez dostarczanie wysokiej jakości usług, ale również przez stabilność i solidność finansową. Nasz kapitał zakładowy wynosi 17 018 500 zł, co świadczy o naszej mocnej pozycji i determinacji w dążeniu do ciągłego rozwoju.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej misji i wartości, to zapewniamy, że każdy dzień pracy w SEC ZGORZELEC to krok w kierunku zapewnienia bezpiecznego, niezawodnego i efektywnego systemu dostaw ciepła. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby każdy dzień był cieplejszy i bardziej komfortowy.

SEC ZGORZELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SEC ZGORZELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SEC ZGORZELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SEC ZGORZELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SEC ZGORZELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
SEC ZGORZELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zgorzelec
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SEC ZGORZELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. finansowo-księgowych

    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie rozliczeń finansowo-księgowych , CIT, VAT; I umowa na okres próbny; jedna zmiana 07.00- 15.00;
      partnerstwo i praca w zgranym, kreatywnym zespole; wczasy pod gruszą; pakiet świadczeń socjalnych; możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach, konferencjach; możliwość pracy hybrydowej;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
      • Uprawnienia: praca w zespole
      • Inne wymagania: minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości; znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów ustawy CIT i VAT; wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w powierzone zadania; umiejętność analitycznego myślenia; umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy; mile widziana znajomość systemu SAP;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zgorzelcu