Czy to Twoja firma?

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy praca

Środa Śląska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Środa Śląska
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Praca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
    • Środa Śląska
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do uczniów i wychowanków w trakcie zajęć dydaktyczno-opiekuńczych.Praca w godz.8.00-12.00.Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy 4 godz. dziennie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie : zawodowe lub średnie, staż pracy:mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 20 PLN

Pracodawcy w Środzie Śląskiej